Acoustic Energy AE320 - Stereonet apžvalga

Vieta: Apžvalgos Data: Comment: 0 Hit: 1232

Dar visai neseniai pasirodžiusios naujo modelio Acoustic Energy AE320 grindinės kolonėlės jau spėjo susilaukti daug teigiamų įvertinimų.

Pateikiame trumpą David Price, HiFi apžvalgininko nuomonę apie šias kolonėles.

Tai 3 juostų garso kolonėlės su 18mm, gausiai sustiprintu korpusu, kas leidžia iki minimumo sumažinti rezonansus. Taip pat, korpuso dugnas užpildytas antivibracine medžiaga, kas leidžia pasiekti dar geresnius rezultatus.

Naudojamas itin plonas 28m aliuminis aukštų dažnių garsiakalbis, kurio svoris beveik toks pats, kaip ir aukštesnės klasės AE500 serijoje naudojamų anglies pluošto aukštadažnių. Vidutiniams-žemiems dažniams naudojami 130mm keramikos-aliuminio garsiakalbiai.

Acoustic Energy savo kolonėlėse naudoja pailgos formos fazoinvertorių, kuris šiuo atveju sureguliuotas ties 42Hz ir nukreiptas į galą. Nepaisant to, kolonėles galima statyti gana arti sienos, nes šio tipo fazoinvertorius generuoja daug mažiau triukšmo, nei standartiniai apvalūs.

Ganėtinai nemažas, 90dB jautrumas leis jungti kolonėles ir nuo ne itin galingų stiprintuvų, o 8ohm varža nesukels didelės apkrovos. 

"Garso prasme, AE320 yra gana universalios, su giliu ir stipriu žemu dažniu, švariu ir atvirai skambančiu viduriu ir stebėtinai išvalytu aukštu dažniu šioje kainų kategorijoje"

"Žiūrint iš tobulumo pusės, AE320 trūksta šiek tiek detalumo žemuose dažniuose, tačiau jos vistiek skamba daug geriau, nei galėtumėte tikėtis"

"Acoustic Energy AE320 yra pamoka, ką galima išgauti iš kolonėlių tokioje kainų kategorijoje. Jos neturi aiškių silpnų vietų, kaip dauguma konkurentų"

Visą šių kolonėlių apžvagą galite paskaityti Stereonet tinklalapyje.

acoustic energy ae320 koloneles

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis