Prekių sąrašas pagal prekės ženklą NAD

nad garso aparatura

NAD garso aparatūra

NAD susikūrė 1972 metais su tikslu įrodyti, kad aukštos kokybės garso technika nebūtinai turi būti brangi. Tuomet žymių gamintojų audio technika buvo įperkama vienetams, o tuo tarpu nebrangi technika buvo žemos koybės, importuojama didžiųjų elektronikos gamintojų. NAD išpildė savo viziją ir sūkūrė gražią istoriją, kaip nedidelė grupelė audio mėgėjų perėmė dalį didžiųjų elektronikos industrijos Galijotų rinkos.

Šiuo metu NAD gamina daugumai įperkamą, tačiau aukštos kokybės garso techniką, garso stiprintuvus, grotuvus, patefonus, ausines. Klasikinė NAD produktų serija pasižymi minimalistiniu dizainu ir dėl to kartais tinkamai neįvertina, tačiau net ir užkietėję audiofilai kartais nustemba, kaip gerai ji skamba. Master NAD produktų linija  pasižymi išskirtinės kokybės gaminiais, kuriuose visada naudojamos naujausios NAD sukurtos technologijos ir dažnai šios serijos elektronika skamba geriau, nei butikinių gamintojų kelis kart brangesnė įranga.

Gamintojo tinklapis

Aktyvūs filtrai

NAD C399 + BluOS modulis

2 549,00 € 2 699,00 €
Stiprintuvo ir BluOS tinklo grotuvo / Dirac kalibravimo sistemos modulio komplektas. NAD C399 yra galingiausias savo klasės stereo...