Marantz ND8006 media grotuvas su CD

Kaina:
1 199,00 € Sutaupote 400,00 €
1 599,00 €
Su mokesčiais Dėl pristatymo laiko teirautis

Naujasis aukštos kokybės Marantz media grotuvas. 

Tai tinklo grotuvas ir CD grotuvas viename korpuse.

Prijunkite jį prie bet kokio integruoto ar galios stiprintuvo ir mėgaukitės akštos kokybės garsu iš praktiškai bet kokio garso šaltinio.

Spalva
Kiekis
Pristatymas pagal užsakymą

Pateikti pasiūlymą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

Jūsų pasiūlymas priimtis, prašome patikrinti savo el. pašto dėžutę

 • Use dot instead of comma
 •     *Būtini laukeliai

Kraunama

Marantz inžinieriai pasinaudojo visomis išmoktomis pamokomis kuriant Premium serijos produktus ir sukurė šį pirmąjį, išskirtinį grotuvą. Pristatome visapusišką skaitmeninio garso muzikos grotuvą ND8006. Mėgaukitės žymiu Marantz garsu ir praktiškai bet kokio šaltinio, įskaitant internetinius muzikos šaltinius, HEOS multiroom technologiją, vietiniuose diskuose turimą aukštos raiškos muziką, kompaktinius diskus, Airplay, Bluetooth ir dar daugiau. Paprastai patobulinkite bet kokią garso sistemą su šiuo aukštos klasės ir itin universaliu skaitmeninės muzikos grotuvu

Pagrindinės savybės


 • • Aukštos kokybės CD, CD-R/RW (MP3/WMA) atkūrimas
 • • AirPlay, Bluetooth, Internetinis radijas, Spotify Connect, Amazon Music, TIDAL, Deezer ir daugiau
 • • 2x optical, coaxial ir USB-B įėjimai su triukšmų slopinimo sistema
 • • Audiofilinis 192kHz/32bit skaitmeninis/analoginis konverteris (ESS9016) ir dvigubas kristalinis laikrodžio mechanizmas
 • • Marantz sukurti HDAM-SA2 moduliai
 • • Atskirtas ausinių stiprintuvas HDAM-SA2 moduliu ir garso reguliavimu
 • • Dvigubai ekranuotas toroidinis transformatorius, dviguba apatinė plokštė ir tvritos kojelės
 • • Integruotas Wi-Fi su 2.4GHz/5GHz dviejų bangų palaikymu
 • • Integruota HEOS belaidė multiroom garso technologija
 • • WAV, MP3, AAC, WMA, FLAC, ALAC failų atkūrimas iš USB įrenginių
 • • Optinis, bendraašis skaitmeniniai išėjimai; kintamas ir fiksuotas analoginiai išėjimai; RS232

Visapusiškas skaitmeninės muzikos grotuvas


ND8006 yra pagamintas patenkinti visus modernaus klausytojo poreikius, suteikiant funkcijas, kurios dažniausiai reikalauja dviejų ar trijų atskirų įrenginių. Sukurtas remiantis itin sėkmingais NA8005 ir SA8005 modeliais, tačiau dabar visa tai integruota į vieną korpusą. Skaitmeninių šaltinių grotuvas, kuris leis klausytis muziką iš CD, namų tinklo įrenginių, vietinių USB laikmenų ar internetinių šaltinių. Taip pat integruota Heos multiroom technologija leis prie sistemos pridėti papildomų belaidžių garso kolonėlių ir įgarsinti visus namus. Integruotas DAC tiesioginiam sujungimui su kompiuteriu ir kitais įrenginiais. Grotuvas paruoštas ateičiai, nes palaiko garso formatus iki 11.2Mhz quad-DSD ir 384/32-bit raiškos. Papildomai integruotas AirPlay ir Bluetooth ryšys grojimui iš nešiojamų įrenginių.

HEOS belaidis muzikos klausymas


ND8006 turi integruotą Heos technologiją, kuri leis belaidžiu būdu klausyti muzikos praktiškai iš bet kokio šaltinio. Spotify, TuneIn internetinis radijas, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer ar vietiniame tinkle esanti muzika. Su papildomais HEOS įrenginiais, kaip belaidės kolonėlės, galėsite įgarsinti visus namus ir mėgautis skambant tai pačiai muzikai ar klausyti skirtingą muziką kiekvienoje patalpoje. Viską be vargo galėsite valdyti Heos aplikacijos pagalba

Aukštos raiškos audio


Optinis ir bendraašis skaitmeniniai įėjimai bei USB-B jungtis leis klausyti muzikos tiesiogiai iš kompiuterio ar kito skaitmeninio šaltinio. USB-B dirba asinchroniniame režime ir palaiko ne tik 384/32bit aukštos raiškos audio, tačiau ir DSD 2.8MHz, 5.6MHz ir net 11.2MHz formatus pačiai aukščiausiai garso kokybei. Kad garsas būtų dar švaresnis, Marantz sukūrė patobulintą triukšmų izoliavimo sistemą aplink USB-B įėjimą. Taip aukštų dažnių triukšmas, generuojamas kompiuterio, nepateks į garso signalą.

Marantz Musical Digital Filtering (MMDF)


ND8006 pasižymi unikalia Marantz Musical Digital Filtering (MMDF) technologija. Marantz naudoti standartinius skaitmeninius filtrus yra neišeitis, kadangi šis procesas yra itin svarbus garso atkūrimui. Dėl to Marantz sukūrė labai aukštai vertinamą Marantz Music Mastering technologiją, naudojamą Premium 10 serijos įrenginiuose. Ji buvo pritaikyta pagal ND8006 specifikacijas ir dabar vadinama Marantz Musical Digital Filtering. Du pasirenkami, skaitmeniniai filtrai leidžia rinktis tarp skirtingo garso apdorojimo ir priderinti garsą savo skoniui.

Integruotas Bluetooth, Wi-Fi, ir AirPlay


Bluetooth ir WiFi belaidės technologijos su dviem antenomis užtikrina stabile ir greitą ryšį net ir tankiai gyvenamose vietovėse. Su Apple AirPlay, galėsite mėgautis belaidžiu muzikos klausymu iš iOS įrenginių, kaip iPhone ar iPad

Išlaikyta garso kokybė


Individualus “OFF režimas” leidžia išjungti nenaudojamas ND8006 grandis ir taip išvengti bet kokios jų tarpusavio sąveikos ir išlaikyti garso signalą kaip įmanoma tyresnį. Ekranuotas toroidinis transformatorius dar labiau sumažina elektromagnetinius triukšmus, o tvirtas, dvigubas korpusas užtikrina optimalų ekranavimą ir stabilumą.

Audiofilinis konvertavimas ir Marantz HDAM


ND8006 sukurtas remiantis Marantz pasišventimu garso kokybei. Audiofilinis ESS9016 Sabre skaitmeninis-analoginis konverteris (DAC) su dvigubo kristalo laikrodžiu užtikrina itin tikslų visų signalų apdorojimą. Analoginėje grandyje naudojami kruopščiai atrinkti komponentai plius žymus Marantz Hyper-Dynamic Amplifier modulis (HDAM), kuris leidžia pasiekti itin aukštą dinamiškumą ir žemus iškraipymus: vietoje vienos integruotos mikroshemos, naudojami atskiri, optimizuoti komponentai geriausiai garso kokybei išgauti. Ši technologija yra naudojama Marantz Premium klasės produktuose.

Aukštos kokybės ausinių stiprintuvas


Muzikos mylėtojams ND8006 turi integruotą aukštos kokybės ausinių stiprintuvą su atskiru HDAM-SA2 moduliu. Kad suderinti su visomis ausinėmis, grotuve įdiegtas reguliuojamas “gain” (stiprinimas). Dėl to prie grotuvo galima jungti įvairios varžos ausines be jokių problemų.

Nepriklausomas kintamas išėjimas


Be įprasto analoginio išėjimo stiprintuvo pajungimui, kaip pavyzdžiui PM8006, grotuve taip pat sumontuotas atskiras kintamo garso lygio išėjimas, prie kurio galima tiesiai jungti aktyvias kolonėles ar galios stiprintuvą. Trumpai tariant, ND8006 gali veikti, kaip įprastas muzikos grotuvas arba kaip pradinis stiprintuvas. Garsas reguliuojasi tiek valdymo pultu, tiek aplikacija.

Network Audio Streaming Yes
Spotify Connect* / Tidal* / Deezer* / others * Yes / Yes / Yes / Yes
AirPlay Audio Streaming Yes
Internet radio tunein
HEOS Multiroom and Streaming Yes
CD Compatibility: CD / CD-R/RW / SA-CD / WMA / MP3 / AAC Yes / Yes / No / Yes / Yes / No
CD-Text / SA-CD Text / ID3 Tag / WMA Meta Tag / AAC Meta data No / No / Yes / Yes / No
Data Disc Compatibility: DSD / WAV / ALAC No / No / No
USB input for memory stick Yes
DAC operation mode: USB B type / Coax / Optical Yes / Yes / Yes
Asynchronous mode rear USB-B Yes
Bit-perfect transmission Yes
USB-B DSD Audio Streaming (DoP): DSD2.8 / DSD5.6 / DSD11.2 Yes / Yes / Yes
Signal isolator for DAC Mode operation Yes
Jitter reducer Yes
HDAM version HDAM+HDAM SA2
Power Transformer: Toroidal / El Yes / No
High Grade Audio Components Yes
Customised Components Yes
Symmetric circuit layout Yes
Copper Plated Chassis No
Extra metal plate for chassis strengthing Yes (1.5mm)
Digital out off / Audio EX Mode Yes / No
Headphone: Standard / Buffer / Current feedback No / No / Yes (HDAM SA2)
Mechanism JTL-101Y
D/A Conversion ESS Hyper Stream
DAC IC ES9016
Digital Filter ES9016
Noise Shaper ES9016
Low Pass Filter stage HDAM
Output Buffer HDAM SA2
Headphone amp HDAM SA2
Frequency Response (Cust.) No
Dynamic Range (SA) No
Signal to Noise Ratio (SA) No
Total Harmonic Distortion (SA) No
Channel Separation (SA) No
Frequency response 2 Hz - 20 kHz
Dynamic Range 100 dB
Signal to Noise Ratio 110 dB
Total Harmonic Distortion 0.00002
Channel separation 105 dB
ND8006