Loewe klang mr3 belaidė kolonėlė

Kaina:
549,00 €
Su mokesčiais Dėl pristatymo laiko teirautis

Išmani, aukštos kokybės belaidė kolonėlė. 

Tai dalis Loewe multiroom sistemos. Jos pagalba galite įgarsinti visus namų kambarius ar apjungti keletą kolonėlių į vieną grupę. Taip pat, šias kolonėles galite naudoti prie klang mr5 soundbar kolonėlės ir sukurti tikrą erdvinį garsą. 

Integruotas Google Chromecast ir Airplay 2 belaidžio ryšio technologija.

Gamintojo tinklapis

Kiekis
Pristatymas pagal užsakymą

Pateikti pasiūlymą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

Jūsų pasiūlymas priimtis, prašome patikrinti savo el. pašto dėžutę

  • Use dot instead of comma
  •     *Būtini laukeliai

Kraunama

Naudodama naująją "klang mr" kelių kambarių platformą, "Loewe" sukūrė daug žadančią lanksčią garso sistemą, užtikrinančią namų kino pojūtį ir svaiginantį garsą. garso sistemą, užtikrinančią namų kino pojūtį ir svaiginantį garsą. Puikiai derinama su "Loewe klang bar5 mr" ir žemų dažnių garsiakalbiu "sub5", kad būtų sukurta 5.1.2 sistema, klang mr suteikia daugiau galimybių. Atrinktos medžiagos papildo puikų dizainą.

Klang mr šeimos multiroom platforma pagrįsta DTS Play-Fi ir palaiko bei palaiko "Apple" ir "Google Home", todėl galite naudotis įvairiomis srautinio duomenų siuntimo paslaugomis, tokiomis kaip "Spotify", "Amazon Music", "Tidal" ar "Interradio". Dėl belaidės daugiakanalės sistemos galima sujungti daug garsiakalbių į tinklo tinklą ir išdėstyti juos įvairiuose kambariuose. Be išskirtinio "Loewe klang mr Multiroom" sistemos jungiamumo, skambus ir šiltas "Loewe" garsas yra ypač autentiškas. Krištolo skaidrumo aukšti ir žemi dažniai bei paryškinti vidutiniai dažniai užbaigia vaizdą. Aukštos kokybės atrinktos medžiagos pabrėžia elegantišką "Multiroom" garsiakalbių išvaizdą ir unikalų dizainą. Švelni formų kalba ir specialiai "Loewe" sukurta speciali kalba kalba pati už save. Taip pat ir stiklinis valdymo skydelis ant "klang mr" garsiakalbių viršaus yra intuityviai valdomas ir yra tikras dizaino akcentas, "klang mr" garsiakalbiai puikiai dera "klang mr" garsiakalbiai puikiai dera bet kokioje gyvenamojoje aplinkoje. Garsiakalbius klang mr1, klang mr3 ir klang mr5 dėl daugiakanalės sistemos galima lengvai integruoti į esamą garso sistemą arba šviesti kaip pavienius, duetus ar trio, duetus ar trio, duetus ar trio.

Charakteristikos

Galia, W
150
Dažnių juosta, Hz
41 - 20'000
Svoris, kg
3,2
Dydis (A/P/G), cm
19,6 x 32,1 x 18,7

Jums taip pat gali patikti