Denon AVC-X4800H 9 kanalų namų kino resyveris

Kaina:
2 199,00 € Sutaupote 400,00 €
2 599,00 €
Su mokesčiais Dėl pristatymo laiko teirautis

Sukurtas ir pagamintas Japonijoje, galingas AVC-X4800H valdo 9,4 stiprinimo kanalus. Su Dolby Atmos ir DTS:X, taip pat IMAX Enhanced ir Auro-3D, AVC-X4800H apgaubia didesnes gyvenamąsias erdves kvapą gniaužiančiu 3D garsu. Naudodami integruotą HEOS®, belaidžiu būdu transliuokite mėgstamą muziką.

Gamintojo tinklapis

Spalva
Kiekis
Pristatymas pagal užsakymą

Pateikti pasiūlymą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

Jūsų pasiūlymas priimtis, prašome patikrinti savo el. pašto dėžutę

  • Use dot instead of comma
  •     *Būtini laukeliai

Kraunama

GALINGAS DEVYNIŲ KANALŲ STIPRINTUVAS

Diskretūs didelės srovės stiprintuvai tiekia iki 200 W vienam kanalui, kad garsas būtų tobulesnis didelėse erdvėse.

Dolby Atmos

Pajuskite kiekvieną „Dolby Atmos“ dimensiją. Atnaujinkite savo namų kiną naudodami 5.4.4 garsiakalbių sąranką, kad atskleistumėte visiškai įtraukiantį 3D garso potyrį iš Dolby Atmos turinio. „Dolby Surround“ maišytuvas sujungia visus garsiakalbius, kad sukurtų 3D garso pojūčius iš seno turinio. „Dolby Atmos“ aukščio virtualizavimo technologija sukuria virš galvos skambančio garso pojūtį net ir be 5.1.2 sistemos. Taip pat galite mėgautis Dolby Atmos muzikos takeliais, pasiekiamais iš Apple Music, Amazon HD, TIDAL arba suderinamo srautinio perdavimo įrenginio.

DTS:X

DTS:X įtraukiantis garso turinys pateikia garsą ten, kur jis natūraliai skambėtų erdvėje, sukurdamas tikrovišką, daugiamatį garsą. DTS Neural:X maišytuvas siūlo patobulintą senojo turinio panardinimą ir padidintą tikroviškumą. DTS Virtual:X suteikia įtraukiantį garsą be aukščio kanalų ir sukuria virtualius aukščio efektus 7.1, 5.1 arba 2.1 garsiakalbių sąrankoje.

IMAX patobulintas

Gaukite aukščiausios kokybės pramogų namuose naudodami IMAX Enhanced – naujausią DTS technologiją, kuri nustato naujus namų kino vaizdų, garso, mastelio ir aiškumo standartus. Peržiūrėkite aiškesnes ir ryškesnes nuotraukas. Pajuskite įtraukiantį, širdį veriantį garsą ir mėgaukitės aukščiausios kokybės turiniu, skaitmeniniu būdu pertvarkytu IMAX. Galite mėgautis IMAX Enhanced patirtimi nuo 5.1.4 garsiakalbių sąrankos. Reikalingas IMAX Enhanced suderinamas televizorius arba projektorius.

Auro-3D

Auro-3D pakelia namų kino teatro patirtį į nuostabius naujus lygius, suteikdamas trimačio garso jaudulį muzikai, žaidimams, transliacijai ir filmams, suteikdamas jums gyvenimiško garso kokoną. Paverskite savo esamą garso ir vaizdo kolekciją Auro-3D patirtimi, naudodami Auro-Matic maišymo variklį.

360 realybės garsas

Pasinerkite į garsą, kuris yra toks tikras, tarsi būtumėte gyvo garso koncerte arba su atlikėju įrašinėtumėte studijoje. Su 360 Reality Audio muzika dar niekada nebuvo tokia tikra. Kai kurie Denon AV imtuvai gali atkurti 360 „Reality Audio“, prijungę „Google Chromecast“ įrenginį prie AV imtuvo per HDMI. 360 „Reality“ garso turinio perdavimas iš muzikos srautinio perdavimo paslaugų šiuo metu nepasiekiamas. Sekite naujienas.

HDMI jungtis su ARC/eARC

Palaiko naujausias technologijas visose HDMI įvesties ir išvesties srityse. ARC (garso grąžinimo kanalas) arba eARC (patobulintas garso grąžinimo kanalas) leidžia lengvai leisti TV garsą per AV imtuvą, naudojant tik vieną HDMI jungtį. „eARC“ suteikia HD ir 3D garso perdavimą, pvz., „Dolby TrueHD“, „DTS HD Master Audio“ ir „Dolby Atmos“, o ARC – tik įprastiniai 5.1 kanalo garso formatai arba PCM.

8K / HDCP 2.3

Mėgaukitės nepriekaištinga 8K vaizdo kokybe savo 8K televizoriuje arba projektoriuje. Palaiko tiek 8K perdavimą, tiek 8K 4K turinio padidinimą. Palaiko HDCP 2.3, naujausią apsaugos nuo kopijavimo standartą, kad būtų ramu transliuojant nuo kopijavimo apsaugotą turinį.

Ryškios spalvos iš HDR 10+

Palaiko HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma), taip pat dinaminį HDR ir HDR10+ perdavimą. HLG siūlo HDR technologiją, o ne transliuojamą turinį. Tiek „Dynamic HDR“, tiek „HDR10+“ naudoja dinaminius metaduomenis, kad optimizuotų šešėlius ir šviesius elementus keičiantis ekranams.

Dolby Vision

Suderinamas su Dolby Vision, todėl galite mėgautis Dolby Vision turiniu iš suderinamo šaltinio įrenginio ir televizoriaus. „Dolby Vision“ yra nuostabi HDR vaizdo gavimo technologija, kuri suteikia ekranui nepaprastų spalvų, kontrasto ir ryškumo.

Naujos kartos žaidimai

Palaiko kintamą atnaujinimo dažnį (VRR), greitą kadrų transportavimą (QFT) ir automatinį mažo vėlavimo režimą (ALLM), kad būtų galima sklandžiai žaisti žaidimus be vėlavimų, kai jie prijungti prie suderinamų žaidimų įrenginių.

Integruotas HEOS

Su HEOS® Built-in, jūsų AV imtuvas gali belaidžiu būdu transliuoti muziką per suderinamus HEOS komponentus iš įvairių nemokamų ir aukščiausios kokybės srautinio perdavimo paslaugų. Be to, vartotojai belaidžiu būdu gali mėgautis mėgstama muzika bet kuriame namų kambaryje. Leiskite tą pačią dainą kiekviename kambaryje arba pasirinkite skirtingą dainą kiekvienam prijungtam kambariui naudodami įvairius srautinio perdavimo šaltinius. Pridėkite Denon Home garsiakalbius prie daugiau kambarių ir valdykite visa tai naudodami HEOS programą.

Aukštos raiškos garsas per USB įvestį

Atraskite neįtikėtiną aukštos raiškos garso takelių tikslumą ir mėgaukitės muzika taip, kaip norėjo atlikėjas. Priekinis USB prievadas palaiko iki 24 bitų/192 kHz garso atkūrimą iš USB atmintinės. Palaikomi garso formatai yra MP3, WMA, WAV, MPEG-4/AAC, FLAC ir ALAC.

Denon sąrankos asistentas

Apdovanojimų pelnęs „Denon“ sąrankos asistentas pateikia paprastas, aiškias instrukcijas, kaip pradėti. Tiesiog prijunkite AV imtuvą prie televizoriaus ir vadovaukitės televizoriaus ekrane pateikiamomis instrukcijomis, kad prijungtumėte garsiakalbius, atliktumėte garsiakalbių matavimus ir prijungtumėte šaltinio įrenginius. Kad būtų patogiau, AV imtuvas automatiškai pervadina HDMI įvestis, kai prijungiamas, arba galite pervardyti rankiniu būdu, kai jums patogu.

Audyssey aukščiausios kokybės kambario korekcijos technologijos komplektai

Denon AV imtuvai naudoja Audyssey EQ programinės įrangos rinkinį, kad būtų paprastas, tikslus nustatymas ir kalibravimas. Su pridedamu Audyssey matavimo mikrofonu, Audyssey matuoja visus jūsų namų kino teatro garsiakalbius ir suderina AV imtuvą, kad jūsų kambaryje būtų sklandžiau ir optimaliausia bendra klausymo patirtis. Šis AV imtuvas palaiko Audyssey MultEQ XT32 kambario korekcijos technologiją. Kitos palaikomos „Audyssey“ funkcijos yra „Dynamic EQ“ ir „Dynamic Volume.

11 kanalų apdorojimas, 9 kanalų stiprinimas

9 kanalų stiprinimas nereiškia, kad reikia sustoti. Naudodami išorinį 2 kanalų stiprinimą, kurį galima priskirti priekiniam, kairiajam ir dešiniajam, arba pora aukščių kanalų, galite nustatyti 11 kanalų garsiakalbių konfigūraciją, pvz., 7.1.4, suteikdami jums dar daugiau lankstumo ir apimantį garsą. patirtį.

Žemųjų dažnių garsiakalbio išėjimai ir nustatymai

Uždenkite tolygiai paskirstytus tikslius bosus. Su keturiais žemųjų dažnių garsiakalbio išėjimais, kad būtų išlyginti žemi dažniai ir užtikrinama geresnė sklaida. Jokių girdimų smailių ar kritimų – tik galingi, patalpą užpildantys žemieji dažniai. Jei prijungti daugiau nei du žemųjų dažnių garsiakalbiai, pakeiskite savo žemųjų dažnių garsiakalbio nustatymus. Pasirinkite „Standartinis“, jei norite tolygiai paskirstyti žemuosius dažnius. Pasirinkite „Directional“, jei norite, kad žemųjų dažnių dažnis būtų sklandžiai integruotas į garsiakalbio kanalą, esantį arčiausiai kiekvieno žemųjų dažnių garsiakalbio kambaryje.

Pradinio stiprintuvo režimas

Jūsų Denon AV stiprintuvas gali veikti kaip puikus išankstinis AV stiprintuvas su naujausia HDMI jungtimi. Išankstinio stiprintuvo režimas užtikrina švaresnį signalo kelią ir didesnį kirpimo lygio toleranciją atjungus vidinius stiprintuvus. Pridėkite lankstumo atjungti pasirinktus garsiakalbių kanalus, kad galėtumėte naudoti AV imtuve integruotą stiprinimą nekritiniams kanalams valdyti ir gauti aiškesnį signalo kelią kanalams, valdomiems išorinio stiprinimo.

"Dirac Live" atnaujinimas

Garso sistemos ir fizinio kambario išdėstymo sąveika turi didžiulę įtaką garso kokybei. Dirac Live® Room Correction taiko pažangiausius patentuotus algoritmus, skirtus analizuoti ir skaitmeniniu būdu sumažinti kambario poveikį bei pagerinti garsiakalbių veikimą. Kai kurie Denon AV imtuvai palaiko „Dirac Live“ atnaujinimą. Norėdami atrakinti funkciją, galite įsigyti „Dirac Live“ licencijos raktą. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite dirac.com/denon/. Atnaujinimas bus palaikomas naudojant būsimą programinės įrangos atnaujinimą