Marantz SR8015

Kaina:
2 999,00 € Sutaupote 700,00 €
3 699,00 €
Su mokesčiais Dėl pristatymo laiko teirautis

Aukščiausios klasės 11.2 kanalo 8K AV Resiveris su 3D Garsu ir integruota HEOS multiroom sistema

Gamintojo tinklapis

Stiprintuvo spalva
Kiekis
Pristatymas pagal užsakymą

Pateikti pasiūlymą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

Jūsų pasiūlymas priimtis, prašome patikrinti savo el. pašto dėžutę

 • Use dot instead of comma
 •     *Būtini laukeliai

Kraunama

 

Prekėms suteikiama gamintojo garantija

 

Nemokamas pristatymas nuo 100€

 

14 dienų prekių grąžinimo garantija

Marantz jau seniai nustatė AV stiprintuvų, derinančių namų kino meistriškumą ir muzikaliausią garsą, standartą, o „SR8015“ perkelia šią galimybę į analogų  neturintį lygį. Patirkite stulbinantį garso kokybės poveikį, nes tai yra tiesiog svaiginantis jėgų, nuostabių detalių ir sensacingo gylio derinys. Šis pavyzdinis AV stiprintuvas pažymi „Marantz“ konstrukcijos kokybės viršūnę su centriniu toroidiniu transformatoriumi, varine danga ir simetriška monolitine konstrukcija.

Mėgaukitės išskirtiniu vaizdo įrašų atlikimu dėka naujausių HDMI technologijų, tokių kaip 8K / 60Hz pralaidumas ir rezoliucijos padidinimas, įvairių HDR formato palaikymų, įskaitant HDR10, HDR10 +, „Dolby Vision“, hibridinę loginę gamą (HLG) ir „Dynamic HDR“. Žaidimas su realiu 4K / 120Hz vaizdu, dėka kintamo atnaujinimo dažnio (VRR) ir automatinio žemo vėlavimo režimo (ALLM).

Pagrindinės savybės

 • Aukščiausio našumo 11 kanalų stiprintuvas:kiekvienam kanalui po 205 W, taigi galėsite mėgautis savo pramogomis nepaprastai detaliai.
 • 8K / 60Hz ir 4K / 120Hz perdavimo palaikymas kiekvienam pramogų poreikiui:naudodamiesi naujausiomis HDMI palaikymo technologijomis, mėgaukitės 8K kokybės vaizdo įrašais iš savo 8K šaltinio įrenginių arba 8K padidindami iš „Full HD“ arba 4K šaltinių.
 • Palaikomi patys pažangiausi trijų matmenų garso formatai:„Dolby Atmos“, „Dolby Atmos“ aukščio virtualizacijos technologijos, DTS: X ir DTS Virtual: „X“ apdorojimas yra palaikomas, kad būtų galima klausytis svaiginančio, daugialypio garso.
 • „DTS: X Pro“ palaikymas:„DTS: X Pro“ gali apdoroti iki 13 kanalų, atnešti klausytojams pažangiausias DTS technologijas (prieinamas būsimame programinės įrangos naujinime).
 • „Patobulinto garso grąžinimo kanalo (eARC) HDMI palaikymas:pagrindinės HDMI išvesties, kai bus įjungtas„ eARC HDMI “palaikymas, jei jis bus naudojamas nesuspaustuose ir objektyviuose garso formatuose, pavyzdžiui,„ Dolby Atmos “ir DTS: X; į AV imtuvą. .
 • Didžiausia namų kino technologija:palaikymas naujausiems HDR formatams, įskaitant HDR10, HDR10 +, HLG, „Dolby Vision“, 4: 4: 4 spalvų skiriamoji geba ir BT.2020, taip pat „Dynamic HDR“ suteikia išskirtinę vaizdo kokybę - ryškumą, aiškumą ir kontrastą.

 • Išplėstinės žaidimų specifikacijos:naudojant 4K / 120Hz pralaidumą, kintamą atnaujinimo dažnį (VRR), automatinį mažo latentinio režimo (ALLM) ir greitą kadrų transportavimą (QFT), patirkite žaidimų jaudulį nuostabiu vaizdavimu ir mažesniu vėlavimu.
 • Didelės raiškos garso signalo transliacija:atkurkite ALAC, FLAC ir WAV failus be nuostolių iki 24 bitų / 192 kHz, taip pat DSD 2,8MHz ir 5,6MHz takelius, ir mėgaukitės muzika tiksliai taip, kaip numatė atlikėjas.
 • Išskirtiniai komponentai padidina „Marantz“ garsinį parašą:„Marantz“ patentuotos HDAM plokštės, dabartinio grįžtamojo ryšio grandinės, AKM AK4458 32 bitų D ​​/ A keitikliai ir hibridinis PLL laikrodžio virpėjimo reduktorius sukuria išsamesnį, dinamišką garsą.
 • Beveik neriboti muzikos šaltiniai:srautas iš tokių muzikos paslaugų kaip „Spotify Free“ ir „Premium“, „Amazon Music HD“, „Tidal“ ir daugiau, arba srautas tiesiogiai iš išmaniųjų įrenginių naudojant „AirPlay 2“ ar „Bluetooth“
 • Funkcijos, įmontuota „HEOS“ ir nemokama „HEOS“ programa:jūsų skaitmeninės muzikos srautinio perdavimo, multiroom garso ir balso valdymo visame jūsų namuose klavišas.
 • Palaiko visus mėgstamiausius balso pagalbininkus:naudodamiesi SR8015, naudokite savo balsą tiesiog norėdami valdyti norimą balso pagalbininką, pavyzdžiui, „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir „Apple Siri"

Galingumas

Nominalus galingumas (8 omai, 20 Hz - 20 kHz, 0.05% 2kanalų režimas) 140 W
Power Output (6 ohm, 1 kHz, 0.7% 2ch Drive) 175 W
Power Output (6 ohm, 1 kHz, 1% 1ch Drive)

205 W

Įėjimai / išėjimai

Kompozitiniai įėjimai / išėjimai 4+1 / 2
Komponentiniai įėjimai / išėjimai 3 / 1
HDMI In / Out 7+1 / 3
Multi-Room Video Out: Video / HDMI o / o
Analoginiai įėjimai / išėjimai 7+1 / -
Patefono (MM) įėjimas
Digital in: optical / coaxial 2 / 2
Papildomos zonos išėjimai: analoginiai / skaitmeniniai 2 / -
Multichannel Pre Out o (13.2)
Išėjimas žemo dažnio kolonėlei 2 (independant)
7.1 daugiakanalis įėjimas
Kolonėlių pajungimo gnybtai: Paauksuoti / Standartiniai o / -
Number of speaker terminals 13
Kolonėlės A / B assignable
Bi-amp drive assignable
Multi-Room kolonėlių jungtis assignable
Įėjimai priekyje: Audio / Kompozitinis / Skaitmeninis optinis / HDMI / USB o / o / - / o / o
USB Audio (Front) / Made for iPod / Made for iPhone o / AirPlay / AirPlay

HDMI specifikacija

HDMI inputs back / front 7 / 1 HDCP2.3 support HDMI outputs main / zone 2 / 1 HDMI max Resolution (8k / 4k) 8k/60 - 4k/120 Video conversion Analog -> HDMI HDMI to HDMI scaling up to 8K 60/50 HDMI: 8K / 4K / CEC / eARC o / o / o / o HDMI: Dolby Vision / HDR 10+ / Dynamic HDR / HLG o / o / o / o HDMI: ALLM / QMS / QFT / VRR o / o / o / o HDMI pass-though in standby mode

.