• −12%
Marantz SR6015 + Acoustic Energy AE300 5.1 namų kino sistema - Namų kino sistemos

Marantz SR6015 + Acoustic Energy AE300 5.1 namų kino sistema

Kaina:
4 545,20 € Sutaupote 12%
5 165,00 €
Su mokesčiais Dėl pristatymo laiko teirautis

Aukštos klasės 5.1 namų kino sistema.

Visi naujausi garso ir vaizdo formatai, itin platus funkcionalumas, Spotify, Tidal ir kitų internetinės muzikos platformų palaikymas.

Galmybė išplėsti sistemą iki Dolby Atmos 5.2.4 ar 7.2.2

Sistemą sudaro:

Kolonėlių spalva
Stiprintuvo spalva
Kiekis
Pristatymas pagal užsakymą

 

Prekėms suteikiama gamintojo numatyta garantija

 

Nemokamas pristatymas nuo 100€

 

14 dienų prekių grąžinimo garantija

Marantz SR6015 Pagrindinės savybės

 • Našumas, galia ir jungiamumas, atsižvelgiant į jūsų garso parametrus:9,2 kanalo galios stiprintuvas, po 185 W kiekvienam kanalui, su 11,2 kanalo apdorojimo galimybėmis, kad būtų galima dar labiau išplėsti sistemą.
 • 8K / 60Hz ir 4K / 120Hz perdavimo palaikymas kiekvienam pramogų poreikiui:naudodamiesi naujausiomis HDMI palaikymo technologijomis, mėgaukitės 8K kokybės vaizdo įrašais iš savo 8K šaltinio įrenginių arba 8K padidindami iš „Full HD“ arba 4K šaltinių.
 • Palaikomi pažangiausi trijų dimensijų garso formatai:„Dolby Atmos“, „Dolby Atmos“ aukščio virtualizacijos technologijos, DTS: X, „DTS Virtual“: X ir „IMAX“. Patobulintas apdorojimas yra palaikomas, kad būtų galima klausytis įtraukiančio, daugialypio garso.
 • Patobulintas garso grąžinimo kanalo (eARC) HDMI palaikymas:per pagrindinę HDMI išvestį prijunkite televizorių prie „eARC HDMI“ palaikymo, kad būtų galima naudoti nesuspaustus ir objekto garso formatus, tokius kaip „Dolby Atmos“ ir DTS: X, tiesiai iš intelektualiosios TV programos į AV imtuvą. .
 • Didžiausia namų kino technologija:palaikymas naujausiems HDR formatams, įskaitant HDR10, HDR10 +, HLG, „Dolby Vision“, 4: 4: 4 spalvų skiriamoji geba ir BT.2020, taip pat „Dynamic HDR“ suteikia išskirtinę vaizdo kokybę - ryškumą, aiškumą ir kontrastą.
 • The greatest technology for home cinema:With 8K/60Hz pass-through and upscaling, Dynamic HDR and Quick Media Switching (QMS), enjoy crystal clear picture and accurate detail.
 • Išplėstinės žaidimų specifikacijos:naudojant 4K / 120Hz pralaidumą, kintamą atnaujinimo dažnį (VRR), automatinį mažo latentinio režimo (ALLM) ir greitą kadrų transportavimą (QFT), patirkite žaidimų jaudulį nuostabiu vaizdavimu ir mažesniu vėlavimu.
 • Didelės raiškos garso signalo transliacija:atkurkite ALAC, FLAC ir WAV failus be nuostolių iki 24 bitų / 192 kHz, taip pat DSD 2,8MHz ir 5,6MHz takelius, ir mėgaukitės muzika tiksliai taip, kaip numatė atlikėjas.
 • Išskirtiniai komponentai padidina „Marantz“ garsinį parašą:„Marantz“ patentuotos HDAM plokštės, dabartinio grįžtamojo ryšio grandinės, AKM AK4458 32 bitų D ​​/ A keitikliai ir hibridinis PLL laikrodžio virpėjimo reduktorius sukuria išsamesnį, dinamišką garsą.
 • Beveik neriboti muzikos šaltiniai:srautas iš tokių muzikos paslaugų kaip „Spotify Free“ ir „Premium“, „Amazon Music HD“, „Tidal“ ir daugiau, arba srautas tiesiogiai iš išmaniųjų įrenginių naudojant „AirPlay 2“ ar „Bluetooth“
 • Funkcijos, įmontuota „HEOS“ ir nemokama „HEOS“ programa:jūsų skaitmeninės muzikos srautinio perdavimo, multiroom garso ir balso valdymo visame jūsų namuose klavišas.
 • Palaiko visus mėgstamiausius balso pagalbininkus:naudodamiesi SR6015, naudokite savo balsą tiesiog norėdami valdyti norimą balso pagalbininką, pavyzdžiui, „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir „Apple Siri"

Jums taip pat gali patikti

Registruotis

Naujo vartotojo registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atkurti slaptažodį