Marantz Melody X (MCR-612) "all-in-one" garso stiprintuvas

Kaina:
599,00 € Sutaupote 200,00 €
799,00 €
Su mokesčiais Dėl pristatymo laiko teirautis

Vienas geriausių "viskas viename" HiFi muzikos grotuvų/stiprintuvų. Elegantiškame korpuse slepiasi itin platus funkcionalumas bei aukštos kokybės komponentai. Tai stiprintuvas, CD grotuvas, tinklo grotuvas viename. WiFi, Bluetooth, HEOS multiroom technologija, USB jungtis, 2 zonos su individualiu garso reguliavimu.

Gamintojo tinklapis

Spalva
Kiekis
Pristatymas pagal užsakymą

Pateikti pasiūlymą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

Jūsų pasiūlymas priimtis, prašome patikrinti savo el. pašto dėžutę

 • Use dot instead of comma
 •     *Būtini laukeliai

Kraunama

All-in-one Marantz MCR-612 garso stiprintuvas su tinklo grotuvu, CD grotuvu, USB, 2 zonomis, HEOS multiroom sistema

 • 60W x 2 kanalai (6 omai) arba 4 x 30W garsiakalbiui A / B su individualiu zonos garsumo nustatymu
 • Atkuria CD, WMA / MP3 (CD-R / RW) ir turi FM ir DAB + imtuvą
 • Klausykitės dainų iš „Internet Radio“, „Spotify“, „Amazon Prime Music“, „TIDAL“ ir iš savo išmaniojo telefono per „AirPlay 2“ arba „Bluetooth“ 
 • Transliuokite muziką iš visų savo mėgstamų šaltinių
 • Palaiko „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir „Apple Siri“ balso funkciją
 • Palaiko MP3 ir „WAV / FLAC / ALAC 192kHz / 24bit“, DSD 2,8 / 5,6MHz atkūrimą 
 • Aukštos kokybės, didelės skiriamosios gebos garso atkūrimas kiekvienam šaltiniui
 • Integruotas „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ su 2.4GHz / 5GHz dviejų dažnių juostos palaikymu 
 • Patobulintas tinklo stabilumas
 • Yra dvi skaitmeninės optinės įvestys su automatiniu jutimu jūsų televizoriui ar skaitmeniniam įrenginiui 
 • Melodija X aptinka signalo įvestį iš televizoriaus ir automatiškai persijungia šiai garso transliacijai iš TV
 • Programuojama su jūsų esamu televizoriaus nuotolinio valdymo pultu, kad galėtumėte reguliuoti garsumą, pasirinkti šaltinį

Kai pamatysite naują „Melody X“, suprasite, kad šis naujausias grotuvas yra tikrai tobulas. Jis ne tik puikiai atrodo, bet ir puikiai skamba. Elegantiškas tinklo ir CD grotuvas palaiko beveik visas transliacijos platformas per „AirPlay 2“, „Bluetooth“ ir „HEOS WiFi“ ryšį. Prijunkite garsiakalbius prie „Melody X“ prie keturių kokybiškų skaitmeninio garso stiprintuvo kanalų gnybtų ir mėgaukitės Marantz grotuvo skleidžiama muzikos magija. Grotuvas turi ir du optinius įėjimus, todėl galite prijungti televizorių, kad ženkliai pagerinti televizinės transliacijos garsą. Įdiegti DAB + ir FM imtuvai bei „TuneIn Internet Radio“ papildo muzikos šaltinių rinkinį. Jei muzika yra svarbi jums, „Melody X“ yra viena iš pažangausių muzikos sistemų.

Elegantiškas dizainas ir audiofilinė konstrukcija

Kompaktiškame tinklo grotuve su CD „Melody X“ suderinta rafinuota elegancija ir apgalvotas dizainas. „Melody X“, gali būti blizgios juodos spalvos arba klasikinės sidabro-aukso apdailos, kuri ne tik puikiai atrodo, bet ir puikia atkuria garsą. Prabangūs vertikalūs priekinio skydelio apšvietimo akcentai suteikia papildomą kokybės įrodymą. Suprojektuotas atsižvelgiant į šiuolaikinio audiofilo reikalavimus, naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas. Visiškai optimizuotas, trumpas signalo kelias su minimaliais iškraipymais, panaudoti aukštos klasės pasyvūs ir aktyvūs elektronikos komponentai, visa tai, kad būtų galima maksimalai kokybiškai atkurti jūsų garso įrašus.

Neribotos muzikos šaltinių galimybės

Galite groti įrašus iš CD arba FM / DAB + radijo. Dėl įmontuotos HEOS technologijos galite mėgautis mėgstama skaitmenine muzika per patogiausią „App“ programėlę. Mėgaukitės muzika iš „Spotify“, „TuneIn“ interneto radijo, „Sound Cloud“, „Tidal“, „Napster“, „Deezer“ ar vietinių muzikos failų bibliotekų. Galite pasijungti papildomus HEOS komponentus iš plataus HEOS garsiakalbių asortimento ir lengvai galėsite įgarsinti visas norimas patalpas. Per „AirPlay 2“ ir „Bluetooth“ be vargo transliuosite muzikos ir įvairių programų turinį tiesiai iš savo išmaniojo telefono.

Palaiko pagrindinies balso valdymo funkcijas

Siųskite komandas balsu su „Amazon Alexa“, „Google“ priedėliu ar „Apple Siri“. Paprašykite grotuvo paleisti savo mėgstamą muziką, reguliuoti garso lygį, pereiti prie kitos dainos, perjungti įvestį ir dar daugiau. Funkcionalumas priklauso nuo balso funkcijos galimybės gamintojo.

Power Output (6 ohm, 1kHz) 60W
Number of Channels 2
Bi-Amping / Speaker A+B / Parallel BTL Yes / Yes / Yes
Frequency response 10Hz-40kHz
Signal to Noise Ratio (audio) 90dB
Total Harmonic Distortion 0.1
Frequency Range FM 87.5-108MHz
Signal to Noise Ratio (Mono / Stereo) 70/70dB
Total Harmonic Distortion (Mono / Stereo) 0.4/0.4%
MCR612

Jums taip pat gali patikti