PYLON Audio Diamond 25 mkII

Kaina:
2 550,00 €
Su mokesčiais Dėl pristatymo laiko teirautis

Kompaktiškos ir nuostabiai skambančios Diamond serijos 2,5 juostų  grindinės kolonėlės. 

Dinamiškos, tikslios, pasižyminčios plačia garso scena bei sodriu ir giliu žemu dažniu. Labai malonus ir natūralus garso balansas, puikiai tinka įvairios muzikos klausymui bei gali lengvai įgarsinti dideles patalpas. 

Nurodyta poros kaina. 

Nurodyta standartinės natūralaus aliejuoto medžio apdailos kaina.

Turime ekspozicijoje

Apžvalga

Kiekis
Pristatymas pagal užsakymą

Pateikti pasiūlymą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

Jūsų pasiūlymas priimtis, prašome patikrinti savo el. pašto dėžutę

  • Use dot instead of comma
  •     *Būtini laukeliai

Kraunama

"Diamond 25 mkII" - mažiausia šios serijos grindinių kolonėlių versija. Atnaujinta versija su neįprastu 2,5 juostos garsiakalbių diferencijavimu tarp žemų dažnių garsiakalbių.

Viršutinę dažnių diapazono dalį atkuria modifikuota iš ankstesnės serijos gerai žinomo danų "Scan-Speak" aukštų dažnių garsiakalbio versija, šį kartą paremta neodimio magnetine sistema, su iš porėtos gumos pagamintu priekiu ir dviguba rezonansine kamera. Modifikacijos leido pasiekti didesnį detalumą, kontrolę ir mikrodinamiką aukščiausiuose dažniuose, kartu sumažinant netiesinius iškraipymus.

Viršutinio vidutinio dažnio garsiakalbis - tai mūsų inžinierių modifikuotas Norvegijos SEAS gamintojo sukurtas garsiakalbis. Šį kartą jame vietoj dulkių gaubtelio įrengtas fazinis kištukas, užtikrinantis tikresnį vidutinių dažnių diapazono atkūrimą ir pašalinantis aukštesnio diapazono spalvinimą, kurį sukelia rezonansai po dulkių gaubteliu. Dėl šių pakeitimų vokalas įgavo dar daugiau erdvės ir gylio, kartu išlaikant pirmtako charakterį.

Žemų dažnių diapazono dalis patikėta iš ankstesnės konstrukcijos žinomam vidutinio dažnio garsiakalbiui, turinčiam ilgą ir lengvą aliuminio-vario ritę, užtikrinančią pakankamą dinamiką, greitį ir universalumą atkuriant žemiausius registrus. Abu garsiakalbiai pagaminti naudojant "Spider Ring" technologiją, sukurtą siekiant geriau kontroliuoti "High-End" klasės garsiakalbių gamybos procesą.

Lyginant su pirmtaku, kolonėlių dizainas taip pat buvo šiek tiek atnaujintas. Padidintas pasvirimo kampas, o garsiakalbiai priartinti vienas prie kito, todėl, be estetinių savybių, pagerėjo atskirų dažnių juostų laiko integracija. Taip pat buvo visiškai pertvarkytas kolonos pagrindas, todėl kolonėlės įgavo aptakesnį siluetą, tačiau išlaikė minimalistinį charakterį. Be kruopščiai suprojektuotų, tiksliai išdėstytų sutvirtinimų ir briaunų, šalia natūralios avies vilnos panaudota nauja garsą sugerianti medžiaga. Visa sistema buvo išbandyta naudojant lazerinį vibrometrą ir mūsų anechoinę kamerą.

Projektuodami naująją "Diamond" versiją pasiekėme geresnį garsą, palyginti su pirmąja versija, išlaikydami tą pačią garso filosofiją ir paprastą, laikui nepavaldų dizainą. Viršutinė dažnių diapazono dalis įgavo daugiau detalumo, vidurinis diapazonas tapo neutralesnis ir natūralesnis, išlaikant puikų gylį, greitį ir žemų dažnių tikslumą.

Šios kolonėlės skirtos patalpoms nuo 15 iki 30 kvadratinių metrų.

SPECIFIKACIJOS

Impedance 4 Ohm
Bandwidth 36 Hz - 20 kHz
Nominal power 100 W
Maximum power 200 W
Efficiency 87 dB
Dimensions [W x H x D] 165 x 980 x 410 mm
Weight 19 kg / piece
Woofer Pylon Audio PSW 15.8.CA (1xSeas CA15RLY)
Midrange speaker Pylon Audio PSW 15.8.CA/P (1xSeas CA15RLY/P_CUSTOM)
Tweeter Pylon Audio PST 19.TN (Scan Speak D2010/852100)
Spikes Yes
Speaker grille Yes, magnetic
Warranty 4 years
Available colours - Natural veneer OAK, ennobled with the oil-wax - 11 decors.
- Natural veneer OAK, colourless lacquer: wenge, black, walnut, cherry, natural.
- High Gloss: white HG, black HG.
- Lacquer Mat - white, black.
- We can realize individual orders with RAL colours

Kainos pagal apdailą

natural veneer OAK, OIL WAX pure 2550
smoaked oak
super white
dark oak
black
cherry coral
mahogany
charcoal
walnut
chocolat
natural
natural veneer OAK, LACQUER black 2700
walnut
wenge
cherry
oak
LACQUER MAT black 2765
white
LACQUER HG black 2910
white
any color RAL MAT 3100
HG

Jums taip pat gali patikti