PYLON Audio Diamond 30 mkII 3 juostų garso kolonėlės

Kaina:
3 275,00 €
Su mokesčiais Dėl pristatymo laiko teirautis

Atnaujintos, didžiausios Diamond serijos, 3 juostų  grindinės kolonėlės. 

Dinamiškos, tikslios, pasižyminčios plačia garso scena bei sodriu ir giliu žemu dažniu. Labai malonus ir natūralus garso balansas, puikiai tinka įvairios muzikos klausymui bei gali lengvai įgarsinti dideles patalpas. 

Nurodyta poros kaina. 

Nurodyta standartinės natūralaus aliejuoto medžio apdailos kaina.

Turime ekspozicijoje

Kiekis
Pristatymas pagal užsakymą

Pateikti pasiūlymą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

Jūsų pasiūlymas priimtis, prašome patikrinti savo el. pašto dėžutę

  • Use dot instead of comma
  •     *Būtini laukeliai

Kraunama

"Diamond 30 mkII" yra modernizuota "Diamond" serijos pagrindinių ir didžiausių kolonėlių versija.

Žemiausių dažnių gylį, greitį ir dinamiką šioje trijų juostų konstrukcijoje užtikrina du norvegų prekės ženklo "Seas" (serija "Prestige") žemų dažnių garsiakalbiai. Tai pasiekiama naudojant masyvias magnetines struktūras, gerokai didesnes nei pirmtako, didesnes 1,5 colio aliuminio-vario rites ir konstrukciją, užtikrinančią sklandų, kaip stūmoklis veikimą.

Vidutinio dažnio garsiakalbis - tai mūsų inžinierių modifikuota "Seas" garsiakalbio versija. Specialiai "Diamond 30 mkII" modelyje populiarus dulkių dangtelis vidutinio dažnio garsiakalbio kūgio centre pakeistas vadinamuoju faziniu kištuku (kulka). Taip panaikinama erdvė po dulkių gaubteliu, todėl toje vietoje nebelieka rezonansų ir dėl to sumažėja viršutinio vidutinio dažnio garsiakalbio iškraipymai. Panašiai kaip ir žemųjų dažnių garsiakalbių atveju, konstrukcijos ypatybės užtikrina puikią dinamiką, detalų perdavimą ir galimybę tiksliai atkurti vokalą. Visa konstrukcija pagaminta naudojant "Spider Ring" technologiją, sukurtą siekiant geriau kontroliuoti aukštos klasės gaminių gamybos procesą.

Taip pat atnaujinome aukšto dažnio garsiakalbį. Aukštųjų dažnių garsiakalbis "Diamond 30 mkII" yra daniškas "Scan-Speak" su neodimio magnetine sistema, dviguba rezonansine kamera ir modifikuota priekine dalimi, pagaminta iš patvarios akytosios gumos, juodos spalvos, kuri geriau papildo dizainą. Dėl šių pakeitimų pasiekiamas dar geresnis aukščiausių dažnių detalumas ir mikrodinamika, taip pat didesnis efektyvumas, kontrolė ir mažesni netiesiniai iškraipymai.

Lyginant su pirmtaku, kolonėlių dizainas šiek tiek patobulintas. Forma pasižymi šiek tiek didesniu pasvirimu, kuris, be estetinių savybių, pagerina atskirų dažnių juostų laiko integraciją. Be to, visiškai pertvarkytas kolonos pagrindas, todėl sistema įgavo aptakesnį siluetą, tačiau išlaikė nesenstančią minimalistinę išvaizdą. Be kruopščiai apgalvotų sutvirtinimų ir briaunų, greta natūralios avies vilnos pritaikėme naują garsą sugeriančią medžiagą. Visa sistema buvo išbandyta naudojant lazerinį vibrometrą ir mūsų beaidę kamerą.

Kurdami modernizuotą "Diamonds" versiją, sugebėjome patobulinti pirmtaką, išlaikydami serijai būdingą garso ir dizaino filosofiją. Žemiausi dažniai įgavo gylį, greitį ir kontrolę. Vidutiniai dažniai pasižymi dar didesniu natūralumu ir neutralumu, o aukšti dažniai tapo gerokai detalesni. Paprastumas, nepriekaištinga išvaizda ir rafinuotas garsas yra neginčijami naujųjų "Diamond 30s" privalumai.

Šios kolonėlės skirtos nuo 28 iki 48 kvadratinių metrų patalpoms.

SPECIFIKACIJOS

Impedance 4 Ohm
Bandwidth 30 Hz - 20 kHz
Nominal power 130 W
Maximum power 250 W
Efficiency 90 dB
Dimensions [W x H x D] 196 x 1090 x 525 mm
Weight 29 kg / piece
Woofer 2xPylon Audio PSW 18.8.CA/X (2xSeas CA18RNX_CUSTOM)
Midrange speaker Pylon Audio PSW 15.8.CA/P (1xSeas CA15RLY/P_CUSTOM)
Tweeter Pylon Audio PST 19.TN (Scan Speak D2010/852100)
Spikes Yes
Speaker grille Yes, magnetic
Warranty 4 years
Available colours - Natural veneer OAK, ennobled with the oil-wax - 11 decors.
- Natural veneer OAK, colourless lacquer: wenge, black, walnut, cherry, natural.
- High Gloss: white HG, black HG.
- Lacquer Mat - white, black.
- We can realize individual orders with RAL colours

Jums taip pat gali patikti

NAD C399 + BluOS modulis

2 549,00 € 2 699,00 €
Stiprintuvo ir BluOS tinklo grotuvo / Dirac kalibravimo sistemos modulio komplektas. NAD C399 yra galingiausias savo klasės stereo...