Marantz NA6006 tinklo grotuvas - Tinklo grotuvai

Marantz NA6006 tinklo grotuvas

Kaina:
649,00 €
Su mokesčiais Dėl pristatymo laiko teirautis

Naujos kartos, aukštos kokybės Marantz tinklo grotuvas, atkuriantis daugumą šiuolaikinių muzikos įrašų formatų bei galintis transliuti muziką iš internetinių šaltinių, kaip Tidal, Spotify, Deezer ir kt.

Grotuvą galite naudoti, kaip DAC arba kaip pradinį stiprintuvą, prijungus prie jo galios stiprintuvą.

Spalva
Kiekis
Pristatymas pagal užsakymą

 

Prekėms suteikiama gamintojo numatyta garantija

 

Nemokamas pristatymas nuo 50€

 

14 dienų prekių grąžinimo garantija

Marantz NA6006 tinklo grotuvas


NA6006 sukurtas atitikti visus modernaus muzikos grotuvo standartus. Pagamintas pagal puikiai įvertintą ND8006, jis turi jau pasitvirtinusią technologiją bei garso atkūrimo sprendimus, kurie suteikia aukščiausią garso kokybę. Pagamintas turint galvoje muzikos mylėtojus, NA6006 naudojami parinkti komponentai ir unikalų Marantz HDAM modulį, kuris užtikrina itin greitą signalo praleidimą bei plačia dažnių juostą, kad nepraleisti nei vienos įrašo detalės. Sujungus visa tai su aukštos kokybės DAC (skaitmeniniu-analoginiu konverteriu), solidžia mechanine konstrukcija ir švarios energijos maitinimo šaltiniu, gauname geriausią sprendimą muzikos atkūrimui. Grotuvas siūlo aukštos raiškos failų atkūrimą iš namų tinklo, USB laikmenų ar internetinių muzikos šaltinių, kaip TIDAL, Spotify, Deezer, Amazon Music. Taip pat grotuve integruotas Bluetooth bei Airplay 2. DSD (2.8/5.6 MHz), WAV, MP3, AAC, WMA, FLAC bei ALAC įrašų atkūrimas. Parsisiūskite HEOS Home Entertainment Skill aplikaciją ir valdykite grotuvą balsu per Amazon Alexa (reikalingas Amazon Echo).

Pagrindinės savybės


 • Klausykite muziką per Internetinę radiją, Spotify, Amazon Music, TIDAL Deezer bei naudokitės HEOS multitoom funkcijomis.
 • Belaidžiu būdu prijunkite išmanųjį įrenginį per Bluetooth ar Airplay 2
 • Integruotas Bluetooth bei Wi-Fi su 2.4GHz/5GHz palaikymu, kuris bus itin stabilus net ir tankiai gyvenamose vietovėse
 • 1 Optinis skaitmeninis įėjimas
 • Audiofilinis 192kHz/24bit skaitmeninis-analoginis converteris (ESS9016) ir dvigubas kristalų laikrodis itin tiksliam muzikos atkūrimui
 • Marantz sukurta HDAM grandinė sumažina trigdžius ir pagerina garso atkūrimą
 • Parikti audio komponentai bekompromisiam Marantz garsui
 • Mėgaukitės multi-room visų namų garsu su HEOS technologija
 • Amazon Alexa valdymas balsu per HEOS Home Entertainment skill aplikaciją. Reikalingas Amazan Echo įrenginys.
 • Palaiko DSD (2.8/5.6 Mhz), WAV, MP3, AAC, WMA, FLAC, ALAC formatus belaidžiu būdu bei per USB įrenginiusfor
 • Optinis ir analoginis garso išėjimai
 • Pasirenkamas fiksuotas arba kintamas garso lygio išėjimas.
 • Garso valdymas prijungto Marantz stiprintuvo HEOS aplikaciją
 • Ausinių išėjimas su pasirenkamu Gain (stiprumu)


Tinklo grotuvas


Pagamintas pagal sėkmingąjį ND8006, grotuvas pranoksta modernaus muzikos atkūrimo reikalvimus. Mėgaukitės funkcijomis, kaip HEOS multiroom, Marantz Musical Digital Filtering (MMDF) pasirenkamų filtrų technologija, atnaujintu skaitmeniniu-analoginiu konverteriu (ESS9016), kuris palaiko aukštos raiškos įrašus (iki 192kHz/24bit ir DSD 5.6 MHz). Nauja ausinių stiprumo valdymo funkcija bei kintamo garso lygio išėjimas. Valdykite NA6006 grotuvo garsą per HEOS aplikaciją, mėgaukitės muzika iš USB laikmenų.HEOS Multi-room belaidis muzikos klausymas


NA6006 turi integruotą Heos technologiją, kuri leis belaidžiu būdu klausyti muzikos praktiškai iš bet kokio šaltinio. Spotify, TuneIn internetinis radijas, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer ar vietiniame tinkle esanti muzika. Su papildomais HEOS įrenginiais, kaip belaidės kolonėlės, galėsite įgarsinti visus namus ir mėgautis skambant tai pačiai muzikai ar klausyti skirtingą muziką kiekvienoje patalpoje. Viską be vargo galėsite valdyti Heos aplikacijos pagalba. 

Amazon Alexa valdymas balsu


Mėgaukitės laisvų-rankų valdymu su Amazon Alexa ir savo balsu. Reguliuokite garsą, perjunkite kūrinį, pakeiskite šaltinį - tiesiog paprašykite. Parsisiųskite HEOS Home Entertainment Skill aplikaciją, kad įjungti Amazon Alexa balso komandas. Taip pat reikalingas Amazon Echo įrenginys.

Marantz Musical Digital Filtering (MMDF)


NA6006 pasižymi unikalia Marantz Musical Digital Filtering (MMDF) technologija. Du pasirenkami, skaitmeniniai filtrai leidžia rinktis tarp skirtingo garso apdorojimo ir priderinti garsą savo skoniui


Integruotas Bluetooth, Wi-Fi ir AirPlay 2


Bluetooth ir WiFi belaidės technologijos su dviem antenomis užtikrina stabilų ir greitą ryšį net ir tankiai gyvenamose vietovėse. Su Apple AirPlay,2 galėsite mėgautis belaidžiu muzikos klausymu iš iOS įrenginių, kaip iPhone ar iPad.

 

Audiophile D/A Conversion and Unique Marantz HDAM


NA6006 integruotas Audiofilinis ESS9016 Sabre skaitmeninis-analoginis konverteris (DAC) su dvigubo kristalo laikrodžiu užtikrina itin tikslų visų signalų apdorojimą. Analoginėje grandyje naudojami kruopščiai atrinkti komponentai plius žymus Marantz Hyper-Dynamic Amplifier modulis (HDAM), kurie taip pat naudojami Premium klasės produktuose.

Kintamas garso išėjimas


Galite rinktis tarp fiksuoto ir kintamo garso išėjimo ir tiesiai prijungti aktyvias kolonėles ar galios stiprintuvą. Grotuvą galėsite naudoti, kaip pradinį stiprintuvą.

Ausinių stiprumo valdymas


Trys skirtingi garso stiprumo pasirinkimai leis be vargo išnaudoti tiek žemos, tiek aukštos varžos ausines.

Įvairių failų format palaikymas, įskaitant 2.8 ir 5.6 MHz DSD


Be standartinių PCM tipo failų iš tokių šaltinių, kaip CD, NA6006 atkuria daugumą formatų:

File Type Sampling Freq. Bit Rate Bit Length File Extension
WMA 32/44.1/48 kHz 48-192 kbps - .wma
MP3 32/44.1/48 kHz 32-192 kbps - .mp3
WAV 32/44.48/88.2/96/176.4/192 kHz - 16/24 bits .wav
MPEG-4 AAC 32/44.1/48 kHz 16-192 kbps - .aac/.m4a/.mp4
FLAC 32/44.48/88.2/96/176.4/192 kHz - 16/24 bits .flac
ALAC 32/44.1/48/88.2/96 kHz - 16/24 bits .m4a
DSD (stereo) 2.8 MHz-5.6 MHz - - .dsf/.dff>Aukštos kokybės konstrukcija


Sukurtas atsižvelgiant į muzikos mylėtojus, grotuvas pagamintas naudojant stiprias medžiagas, kurios taip pat yra svarbios garso atkūrimui. Dvigubas korpusas, atskiros signalo grandinių plokštės. Grotuvas pilnai optimizuotas atkurti geriausią garso kokybę. Trumpas signal kelias užtikrina žemus iškraipymus ir pagerina garsą. Itin greiti, aukštos srovės Schottky diodai, premium kokybės aktyvūs ir pasyvūs komponentai, kaip audiofilinio lygio kondensatoriai ir pagal itin žemas tolerancijos ribas pagaminti rezistoriai.

Atskiro D/A konverterio funkcija


Per optinį įėjimą, NA6006 galite naudoti, kaip atskirtą audiofilinį skaitmeninį-analoginį konverterį, prijungiant jį prie diskų grotuvo ar kito skaitmeninio muzikos šaltinio, turinčio optinį išėjimą.

Pakrovimo funkcija budėjimo režime


Pakraukite savo išmanųjį įrenginį per USB jungtį net kai grotuvas yra budėjimo režime. Kai įrenginys pakraunamas, grotuvas pereina į mažos galios budėjimo režimą kad sumažinti elektros sąnaudas. 

Įvairios valdymo galimybėsValdykite NA6006, kaip Jums patogu. Naudotike komplekte esantį valdymo pultą, kuris taip pat suderinamas su Marantz stiprintuvais, naudokite HEOS aplikaciją iOS ar Android įrenginiams, arba parsisiųskite HEOS Home Entertainment Skill aplikaciją ir naudokite balso komandas. Gale sumontuotos valdymo jungtys (remote) tiesioginiam Marantz diskų grotuvo ar stiprintuvo valdymui.

Daugiau nei 60 metų audiofilinio palikimo


Įkurtas 1953, Marantz turi ilgą ir turtingą istoriją, kuriant audio komponentus, juos tobulinant, siekiant aukščiausios garso kokybės. NA6006 pasižymi puikiu stereo garso atkūrimu bei nepamirštama namų kino teatro patirtimi. Nes muzika yra tokia svarbi mūsų gyvenime.

Registruotis

Naujo vartotojo registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atkurti slaptažodį