Loewe bild c.43 LCD televizorius - Televizoriai

Loewe bild c.43 LCD televizorius

Kaina:
1 499,00 €
Su PVM Pristatymas per 3-4 d.d.

Kompaktiškas ir stilingas, 43" 4K išmanus LCD televizorius. 

Loewe televizoriai pasižymi ne tik išskirtinai aukšta vaizdo kokybe, tačiau ir puikiu garsu. Šiame televizoriuje integruoti net 60W galios stereo garsiakalbiai.

Komplektuojamas su staliniu stovu, tačiau taip pat televizorių galima kabinti ant sienos arba statyti ant specialiai jam sukurto grindinio stovo.

Kiekis
Yra tiekėjo sandėlyje

 

Prekėms suteikiama gamintojo numatyta garantija

 

Nemokamas pristatymas nuo 50€

 

14 dienų prekių grąžinimo garantija

"Loewe bild c" išmanusis televizorius dėl savo kompaktiško dydžio yra visiškai lankstus. Jis puikiai dera bet kurioje gyvenamojoje aplinkoje ir ypač gerai tinka tokiuose kambariuose kaip miegamieji ar virtuvės, kuriuose idealiai tinka mažos įstrižainės televizorius. Nesvarbu, ar tai būtų iš pažiūros plaukiojantis sieninis įrenginys, ar elegantiškai pastatytas ant bufeto, ar sumaniai laisvai stovintis kambaryje su vienu iš mūsų būdingų grindų stovų. Išmanųjį televizorių papildo švelnios linijos ir subtilios detalės.

Aukščiausios kokybės paveikslų pasauliai. Naujausios kartos "Loewe bild c" su atrinktu "Edge LED" skydeliu ir LED foniniu apšvietimu užtikrina nepakartojamą vaizdą. Optimizuota UHD raiška "Loewe" ekspertų optimizuota UHD raiška kartu su pažangiu HDR vaizdo apdorojimu 43 colių modelyje arba 32 colių "Full-HD" modelyje sukuria tobulai subalansuotą vaizdą, kad galėtumėte mėgautis aukščiausio lygio televizija. Galite mėgautis niuansuotomis spalvomis, tikrovišku ryškumu ir sklandžiais perėjimais, kurie leis jūsų akims atsipalaiduoti. Mėgaukitės filmo veiksmu visais pojūčiais. Tai Loewe bild c.

Išmanusis tobulumas. Vos vienu "Loewe" nuotolinio valdymo pultelio mygtuko paspaudimu galite be jokių klaidų įjungti integruotas užsakomųjų vaizdo įrašų paslaugas, tokias kaip "Netflix", "Amazon Prime", "YouTube" ar "Deezer". Serialų, kino hitų ir muzikos pasaulis yra prieš jus ir laukia, kol jį atrasite.

Daugiau gylio ir garso detalių. "bild c" taip pat atitinka aukštus standartus garso srityje ir puikiai sukuria sceną su integruota stereofonine garso juosta, kurią dar labiau sustiprina specialiai sukurtas "Loewe" akustinis audinys. "bild c.43" ir "bild c.32" stebina 60 vatų bendra galia. Integruotas patobulintas grįžtamasis garso kanalas (eARC) palengvina prijungimą ir palaiko naujausius didelės raiškos garso formatus - iki 192 kHz, 24 bitų, taip pat DTS-HD Master Audio™, DTS:X®, Dolby® TrueHD ir Dolby Atmos®. Nepaisant kompaktiško dydžio, bild c leidžia lengviau nei bet kada anksčiau mėgautis geriausia kino kokybe savo gyvenamajame kambaryje ir mėgautis svaiginančiu garsu.

Grynas lankstumas. "Loewe bild c" galima puikiai pritaikyti bet kurioje aplinkoje ne tik dėl įvairių montavimo sprendimų, bet ir dėl to, kad jis spindi tiek ant sienos, tiek ant elegantiško grindų stovo ar naudojamas kaip stalo komplektas. Chromuoti sąrankos sprendimai užtikrina elegantišką išvaizdą

Jums taip pat gali patikti

Registruotis

Naujo vartotojo registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atkurti slaptažodį