Denon DP-300F automatinis plokštelių grotuvas
Aukštos kokybės pilnai automatinis Denon plokštelių grotuvas su integruotu korekciniu stiprintuvu (kurį galima įjungti arba išjungti) ir keičiama galvute, kas suteikia galimybę patefono tobulinimui.
-
Prekėms suteikiama gamintojo numatyta garantija
-
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 50EUR
-
14 dienų prekių grąžinimo garantija
DP-300F plokštelių grotuvas turi sunkesnį korpusą vibracijų sumažinimui ir bendram garso kokybės gerinimui. Naujas tonarmas ir keičiama galvutė suteikia patefono tobuinimo galimybę. Automatinio paleidimu funkcija leidžia patefoną paleisti vieno mygtuko paspaudimu, o pasibaigus plokštelei, tonarmas automatiškai sugrįs į pradinę padėtį. Patefone įmontuota tonarmo pakėlimo rankenėlė, taigi galėsite lengvai ir tiksliai pastatyti adatą į norimą vietą.
DP-300F taip pat turi integruotą korekcinį stiprintuvą, todėl jį galėsite pajungti prie bet kokio stiprintuvo ar resiverio.