EISA apdovanojimai 2019-2020

Vieta: Bendros naujienos Data: Hit: 1648

Pristatome 2019-2020 metų geriausius!

Visai neseniai praūžė dar vieni kasmetiniai EISA garso ir vaizdo sistemų apdovanojimai.

Norime trumpai Jums pristatyti savo atstovaujamus produktus, kurie ir pelnė šiuos prestižinius apdovanojimus. 

HIFI kategorija

Aktyvios garso kolonėlės - ELAC Navis ARB-51

Trijų juostų aktyvios garso kolonėlės su atskirais stiprintuvais kiekvienam garsiakalbiui. Pajungimui galima naudoti RCA bei XLR įėjimus, o naudojant ELAC Discovery Connect tinklo grotuvą, galima sujungti belaidžiu būdu. Labai energingos ir dinamiškos kolonėlės, galinčios įgarsinti net ir nemažas patalpas.

elac navis koloneles

"Viskas viename" sistema - NAIM Mu-So 2nd generation

Aukštos klasės "all-in-one" garso sistema. Tai atnaujinta, antros kartos MU-SO kolonėlė, suteikianti aukštos kokybės garsą bei plačias muzikos klausymo galimybes. Mėgaukitės įvairiais internetinės muzikos šaltiniais bei valdykite kolonėlę aplikacijos pagalba. Puikus ir stilingas pasirinkimas bet kokiai patalpai.

naim muso kolonele

Kompaktiška stereo sistema - Marantz Melody X

Tai visapusiškas stereo stipritnuvas, pasižymintis aukšta garso kokybę bei itin plačiomis muzikos klausymo galimybėmis. Pradedant CD leistuvu, USB jungtimi ir baigiant internetiniais muzikos šaltiniais. Be abejonės šis stipritnuvas nuostabiai atrodys bet kokiame interjere. O norint paleisti Jūs galėsite tą padaryti savo balsu.

marantz melody x sistema

Hi-end stiprintuvas - HEGEL H390

Galingas, tačiau skandinaviškai minimalistinis stereo garso stiprintuvas. Dual mono stiprintuvo konstrukcija ir net 2 x 250W (8ohm) galingumas išjudins net ir labai reiklias kolonėles.

hegel h390 garso stiprintuvas

Hi-end garso kolonėlės - KEF R11

Naujoji KEF R serija yra tikrai nuostabi ir jau spėjo pelnyti ne vieną apdovanojimą. Ne išimtis ir šios R11 grindinės kolonėlės. Patentuotas KEF Uni-Q aukštų-vidutinių dažnių garsiakalbis, 4 žemų dažnių garsiakalbiai ir stilingai atrodantis, aukštos kokybės korpusas. Kolonėlės suteikia turtingą, kambarį užpildantį garsą. O kadangi KEF partneriai parodose yra HEGEL, tai puikus pasirikimas prie aukščiau minėto Hegel H390.

kef r11 koloneles

Belaidės stereo kolonėlės - KEF LSX

Dar vienas įrodymas, kad 60 metų patirtį kolonėlių gamyboje turintys KEF kuria nuostabius produktus. KEF LSX yra kompaktiškos ir stilingos, tačiau sukuriančios turtingą garsą kolonėlės. Ieškote kolonėlių darbo kambariui ar nedidelėje patalpoje prie televizoriaus? Nenorite apsikrauti stiprintuvais ir kabeliais? KEF LSX yra tai, ko Jums reikia. Pasirinkti galėsite net iš 5 spalvų, o esant reikalui prie sistemos pajungti žemų dažnių kolonėlę.

kef lsx garso koloneles

Namų kino kategorija

Namų kino stiprintuvas - DENON AVR-X2600H

Naujasis DENON namų kino stiprintuvas turi viską, ko reikia šiuolaikiškai namų kino sistemai. 4K vaizdo formato palaikymas, Dolby Atmos ir DTS:X 3D garso atkūrimas ir puikus garsas savo kainų kategorijoje. Dvi garso zonos, USB jungtis, WiFi ir Bluetooth. O valdyti galėsite savo telefonu ar tiesiog balsu.

denon avr-x2600h stiprintuvas resiveris

Namų kino kolonėlių sistema - DALI Oberon

Vos tik pasirodžiusi DALI Oberon serija tapo viena populiariausių tarp vidutinės klasės kolonėlių. Tą tik patvirtina šis apdovanojimas. Jos išties vienos geriausių. Ir ne tik namų kinui! Garsas detalus ir tikslus, ne per aštrus ir ne per daug švelnus. Tobulas viduriukas ieškantiems nebrangių kolonėlių muzikai ar filmams.

dali oberon koloneles

TV garso sistema - DALI Katch One

Ieškantiem minimalistinės garso sistemos prie televizoriaus - šis DALI soundbar'as yra bene idealus pasirinkimas. Tą patvirtina ir Europos garso ir vaizdo asociasija, skirdama šį apdovanojimą. Kolonėlė iš savęs pakankamai neblogai atkuria žemus dažnius, tačiau kino mėgėjai visada galės pasijungti papildomą žemų dažnių kolonėlę.

dali katch soundbar kolonele

Tags: eisa
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

Registruotis

Naujo vartotojo registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atkurti slaptažodį