Marantz SR6015 9.2 185W namų kino stiprintuvas - Namų kino stiprintuvai

Marantz SR6015 9.2 185W namų kino stiprintuvas

Kaina:
1 649,00 €
Su PVM Dėl pristatymo laiko teirautis

Aukštos klasės 9.2 kanalo ir 185W galios 8K namų kino stiprintuvas su 3D garsu ir integruota HEOS sistema.

Gamintojo tinklapis

Stiprintuvo spalva
Kiekis
Pristatymas pagal užsakymą

 

Prekėms suteikiama gamintojo numatyta garantija

 

Nemokamas pristatymas nuo 50€

 

14 dienų prekių grąžinimo garantija

Su šiuo galingu AV stiprintuvu valdykite išskirtinai funkcionalų namų kiną. Džiaukitės muzikaliausiu bet kokio šaltinio garsu - nuo filmų, iki vinilo ir iki skaitmeninio transliavimo. Tai puikus garsas bet kokiai progai. Per „Dolby Atmos“, DTS: X ir „IMAX Enhanced“ visiškai pasinerkite į filmus ir televiziją padidintu, aukštos skiriamosios gebos erdviniu garsu. Siųskite muziką iš muzikinių serverių ir klausykitės muzikos visuose namuose naudodami įmontuotą „HEOS“.

Mėgaukitės išskirtiniu vaizdo įrašų atlikimu dėka naujausių HDMI technologijų, tokių kaip 8K / 60Hz pralaidumas ir rezoliucijos padidinimas, įvairių HDR formato palaikymų, įskaitant HDR10, HDR10 +, „Dolby Vision“, hibridinę loginę gamą (HLG) ir „Dynamic HDR“. Žaidimas su realiu 4K / 120Hz vaizdu, dėka kintamo atnaujinimo dažnio (VRR) ir automatinio žemo latentinio režimo (ALLM).

Naujasis „Marantz SR6015“, kurį labai garsina garsūs akustikai moderniausiuose įrenginiuose, pasitelkia dešimtmečių patirtį „Hi-Fi“ įrenginiuose, kad jūsų pramogoms būtų suteiktas išskirtinis, audiofilinės kokybės garsas.

Marantz SR6015 pagrindinės savybės

 • Našumas, galia ir jungiamumas, atsižvelgiant į jūsų garso parametrus:9,2 kanalo galios stiprintuvas, po 185 W kiekvienam kanalui, su 11,2 kanalo apdorojimo galimybėmis, kad būtų galima dar labiau išplėsti sistemą.
 • 8K / 60Hz ir 4K / 120Hz perdavimo palaikymas kiekvienam pramogų poreikiui:naudodamiesi naujausiomis HDMI palaikymo technologijomis, mėgaukitės 8K kokybės vaizdo įrašais iš savo 8K šaltinio įrenginių arba 8K padidindami iš „Full HD“ arba 4K šaltinių.
 • Palaikomi pažangiausi trijų dimensijų garso formatai:„Dolby Atmos“, „Dolby Atmos“ aukščio virtualizacijos technologijos, DTS: X, „DTS Virtual“: X ir „IMAX“. Patobulintas apdorojimas yra palaikomas, kad būtų galima klausytis įtraukiančio, daugialypio garso.
 • Patobulintas garso grąžinimo kanalo (eARC) HDMI palaikymas:per pagrindinę HDMI išvestį prijunkite televizorių prie „eARC HDMI“ palaikymo, kad būtų galima naudoti nesuspaustus ir objekto garso formatus, tokius kaip „Dolby Atmos“ ir DTS: X, tiesiai iš intelektualiosios TV programos į AV imtuvą. .
 • Didžiausia namų kino technologija:palaikymas naujausiems HDR formatams, įskaitant HDR10, HDR10 +, HLG, „Dolby Vision“, 4: 4: 4 spalvų skiriamoji geba ir BT.2020, taip pat „Dynamic HDR“ suteikia išskirtinę vaizdo kokybę - ryškumą, aiškumą ir kontrastą.
 • The greatest technology for home cinema:With 8K/60Hz pass-through and upscaling, Dynamic HDR and Quick Media Switching (QMS), enjoy crystal clear picture and accurate detail.
 • Išplėstinės žaidimų specifikacijos:naudojant 4K / 120Hz pralaidumą, kintamą atnaujinimo dažnį (VRR), automatinį mažo latentinio režimo (ALLM) ir greitą kadrų transportavimą (QFT), patirkite žaidimų jaudulį nuostabiu vaizdavimu ir mažesniu vėlavimu.
 • Didelės raiškos garso signalo transliacija:atkurkite ALAC, FLAC ir WAV failus be nuostolių iki 24 bitų / 192 kHz, taip pat DSD 2,8MHz ir 5,6MHz takelius, ir mėgaukitės muzika tiksliai taip, kaip numatė atlikėjas.
 • Išskirtiniai komponentai padidina „Marantz“ garsinį parašą:„Marantz“ patentuotos HDAM plokštės, dabartinio grįžtamojo ryšio grandinės, AKM AK4458 32 bitų D ​​/ A keitikliai ir hibridinis PLL laikrodžio virpėjimo reduktorius sukuria išsamesnį, dinamišką garsą.
 • Beveik neriboti muzikos šaltiniai:srautas iš tokių muzikos paslaugų kaip „Spotify Free“ ir „Premium“, „Amazon Music HD“, „Tidal“ ir daugiau, arba srautas tiesiogiai iš išmaniųjų įrenginių naudojant „AirPlay 2“ ar „Bluetooth“
 • Funkcijos, įmontuota „HEOS“ ir nemokama „HEOS“ programa:jūsų skaitmeninės muzikos srautinio perdavimo, multiroom garso ir balso valdymo visame jūsų namuose klavišas.
 • Palaiko visus mėgstamiausius balso pagalbininkus:naudodamiesi SR6015, naudokite savo balsą tiesiog norėdami valdyti norimą balso pagalbininką, pavyzdžiui, „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir „Apple Siri".

Registruotis

Naujo vartotojo registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atkurti slaptažodį