• Nauja

Marantz SR5015

Kaina:
949,00 €
Su mokesčiais Dėl pristatymo laiko teirautis

7.2 kanalo 8K AV Resiveris su 3D Garsu and integruota HEOS multiroom sistema.

Gamintojo tinklapis

Stiprintuvo spalva
Kiekis
Pristatymas pagal užsakymą

 • Prekėms suteikiama gamintojo numatyta garantija Prekėms suteikiama gamintojo numatyta garantija
 • Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 50EUR Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 50EUR
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija 14 dienų prekių grąžinimo garantija
Kaip ir galima tikėtis iš bet kurio „Marantz“ AV imtuvo, „SR5015“ ypatingą dėmesį skiria garso kokybei ir sukuria labai svaiginančią ir turtingai išsamią erdvinio garso patirtį. Be to, su naujausia naujausia atsiliepimų topologija ir „Marantz“ sukurtais aukštos raiškos HDAM, SR5015 turi tiek galios, tiek subtilumo, kad nustebintų ir nustebintų. Siųskite muziką iš pirmaujančių paslaugų ir klausykitės muzikos visuose namuose naudodami įmontuotą „HEOS“.

Mėgaukitės išskirtiniu vaizdo įrašų atlikimu dėka naujausių HDMI technologijų, tokių kaip 8K / 60Hz pralaidumas ir rezoliucijos padidinimas, įvairių HDR formato palaikymų, įskaitant HDR10, HDR10 +, „Dolby Vision“, hibridinę loginę gamą (HLG) ir „Dynamic HDR“. Žaidimas su realiu 4K / 120Hz vaizdu, dėka kintamo atnaujinimo dažnio (VRR) ir automatinio žemo latentinio režimo (ALLM).

Naujasis „Marantz SR5015“, kurį labai garsina garsūs akustikai moderniausiuose įrenginiuose, pasitelkia dešimtmečių patirtį „Hi-Fi“ įrenginiuose, kad jūsų pramogoms būtų suteiktas išskirtinis, audiofilinės kokybės garsas.
Pagrindinės savybės

 • Našumas, galia ir jungiamumas, atsižvelgiant į jūsų poreikius: 7.2 kanalo galios stiprintuvas, po 180 W kiekvienam kanalui.
 • 8K / 60Hz ir 4K / 120Hz perdavimo palaikymas kiekvienam pramogų poreikiui:naudodamiesi naujausiomis HDMI palaikymo technologijomis, mėgaukitės 8K kokybės vaizdo įrašais iš savo 8K šaltinio įrenginių arba 8K padidindami iš „Full HD“ arba 4K šaltinių.
 • Palaikomi patys pažangiausi trijų matmenų garso formatai:„Dolby Atmos“, „Dolby Atmos“ aukščio virtualizacijos technologijos, DTS: X ir DTS Virtual: „X“ apdorojimas yra palaikomas, kad būtų galima klausytis svaiginančio, daugialypio garso.
 • „Patobulinto garso grąžinimo kanalo (eARC) HDMI palaikymas:pagrindinės HDMI išvesties, kai bus įjungtas„ eARC HDMI “palaikymas, jei jis bus naudojamas nesuspaustuose ir objektyviuose garso formatuose, pavyzdžiui,„ Dolby Atmos “ir DTS: X; į AV imtuvą. .
 • Didžiausia namų kino technologija:palaikymas naujausiems HDR formatams, įskaitant HDR10, HDR10 +, HLG, „Dolby Vision“, 4: 4: 4 spalvų skiriamoji geba ir BT.2020, taip pat „Dynamic HDR“ suteikia išskirtinę vaizdo kokybę - ryškumą, aiškumą ir kontrastą.
 • Išplėstinės žaidimų specifikacijos:naudojant 4K / 120Hz pralaidumą, kintamą atnaujinimo dažnį (VRR), automatinį mažo latentinio režimo (ALLM) ir greitą kadrų transportavimą (QFT), patirkite žaidimų jaudulį nuostabiu vaizdavimu ir mažesniu vėlavimu.
 • Didelės raiškos garso signalo transliacija:atkurkite ALAC, FLAC ir WAV failus be nuostolių iki 24 bitų / 192 kHz, taip pat DSD 2,8MHz ir 5,6MHz takelius, ir mėgaukitės muzika tiksliai taip, kaip numatė atlikėjas.
 • Išskirtiniai komponentai padidina „Marantz“ garsinį parašą:„Marantz“ patentuotos HDAM plokštės, dabartinio grįžtamojo ryšio grandinės, AKM AK4458 32 bitų D / A keitikliai ir hibridinis PLL laikrodžio virpėjimo reduktorius sukuria išsamesnį, dinamišką garsą.
 • Beveik neriboti muzikos šaltiniai:srautas iš tokių muzikos paslaugų kaip „Spotify Free“ ir „Premium“, „Amazon Music HD“, „Tidal“ ir daugiau, arba srautas tiesiogiai iš išmaniųjų įrenginių naudojant „AirPlay 2“ ar „Bluetooth“
 • Funkcijos, įmontuota „HEOS“ ir nemokama „HEOS“ programa:jūsų skaitmeninės muzikos srautinio perdavimo, multiroom garso ir balso valdymo visame jūsų namuose klavišas.
 • Palaiko visus mėgstamiausius balso pagalbininkus:naudodamiesi SR5015, naudokite savo balsą tiesiog norėdami valdyti norimą balso pagalbininką, pavyzdžiui, „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir „Apple Siri“.

Galingumas

Power Output (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0.08% 2ch Drive) 100 W
Nominalus galingumas (8 omai, 20 Hz - 20 kHz, 0.05% 2kanalų režimas) 140 W
Power Output (6 ohm, 1 kHz, 0.7% 2ch Drive) 180 W

Įėjimai / išėjimai

Kompozitiniai įėjimai / išėjimai 2+1 / 1
Komponentiniai įėjimai / išėjimai 2 / 1
HDMI In / Out 6 / 2
Multi-Room Video Out: Video / HDMI - / -
Analoginiai įėjimai / išėjimai 4+1 / -
Patefono (MM) įėjimas
Digital in: optical / coaxial 2 / 2
Papildomos zonos išėjimai: analoginiai / skaitmeniniai 1 / -
Multichannel Pre Out o (7.2)
Išėjimas žemo dažnio kolonėlei 2
7.1 daugiakanalis įėjimas
Kolonėlių pajungimo gnybtai: Paauksuoti / Standartiniai - / o
Number of speaker terminals 7
Kolonėlės A / B assignable
Bi-amp drive assignable
Multi-Room kolonėlių jungtis assignable

HDMI specifikacijos

HDMI inputs back / front 6 / 0
HDCP2.3 support
HDMI outputs main / zone 2 / -
HDMI max Resolution (8k / 4k) 8k/60 - 4k/120
Video conversion Analog -> HDMI
HDMI to HDMI scaling up to 8K 60/50
HDMI: 8K / 4K / CEC / eARC o / o / o / o
HDMI: Dolby Vision / HDR 10+ / Dynamic HDR / HLG o / o / o / o
HDMI: ALLM / QMS / QFT / VRR o / o / o / o
HDMI pass-though in standby mode

Bendra informacija

Energijos sąnaudos, W 650
Power consumption No-Sound (ECO on / off) in W 45 W / 75 W
close Shopping Cart

Registruotis

Naujo vartotojo registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atkurti slaptažodį