Acoustic Energy Lietuvoje!

Vieta: Bendros naujienos Data: Comment: 0 Hit: 2485

Garso Namai - ofcialus Acoustic Energy atstovas Lietuvoje

Su džiaugsmu norime Jums pranešti, kad nuo šiol esame oficialūs Acoustic Energy atstovai Lietuvoje! Visų serijų garso kolonėles galėsite išgirsti bei įsigyti mūsų salone Vilniuje.

Trumpai apie Acoustic Energy

Acoustic Energy - britų kompanija, įkurta 1987 metais ir per tą laiką sukūrusi daug nuostabių kolonėlių modelių, tarp kurių - legendinėmis tapusios AE1.

VISOS PREKĖS

acoustic energy ae1 koloneles

Dar kuomet prekiavome naudota garso technika, teko turėti ne vieną Acoustic Energy kolonėlių modelį ir visi jie buvo nuostabūs bei mėgiami klientų. Visų pirma, į akis krisdavo puiki kolonėlių pagaminimo kokybė, tvirtas korpusas, o atsisėdus pasiklausyti - visuomet maloniai nustebinavo savo natūraliu ir subalansuotu garsu.

Kaip tuomet, taip ir šiandien, Acoustic Energy gamina išskirtines garso kolonėles, pasižyminčias puikia pagaminimo kokybe, itin patraukliu dizainu bei nepriekaištingai subalansuotu garsu.

Tai kolonėlės, puikiai pritaikytos šiuolaikiškam interjerui bei įvairiems muzikos stiliams. Garsas itin tikslus ir detalus, tačiau nevarginantis. Dar vienas išskirtinis bruožas -puiki garso scena ir gylis. Dėl kolonėlių kompaktiškų matmenų ir nedidelių garsiakalbių, jos negali pasižymėti labai giliai grojančiais žemais dažniais, tačiau jis yra itin greitas, dinamiškas ir tikroviškas. Tai muzikos klausymui suteikia labai daug džiaugsmo, o norintiems griausmingo boso žiūrint kiną - Acoustic Energy sukūrė ir puikias žemų dažnių kolonėles.

ae1 active koloneles

Visas Acoustic Energy kolonėlių asortimentas.

Kviečiame Jus užsukti į mūsų saloną ir įvertinti gyvai.

acoustic energy ae309

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

Registruotis

Naujo vartotojo registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atkurti slaptažodį