Acoustic Energy AE309

Kaina:
1 299,00 €
Su mokesčiais Pristatymas per 1-3 d.d.

AE300 serijos grindinės garso kolonėlės

Nurodyta poros kaina

Gamintojo tinklapis

Turime ekspozicijoje

Kolonėlių spalva
Kiekis
Turime sandėlyje

AE309 yra naujosios plonos grindinės kolonėlės, kompaktiškų matmenų, tinkamos vidutinio ir didesnio dydžio kambariams. Kaip ir lentyninės AE300, taip ir šios suteikia itin kokybišką ir natūralų garso atkūrimą bei nepriekaištingą pagaminimo kokybę.

Kolonėlėse naudojami du 13cm vidutinių-žemų dažnių garsiakalbiai. Nauja keramikos-aliuminio membrana su nedideliu profiliu ir galingu, didelės eigos motoru. Šis naujas garsiakalbis pagerina garso sklaidą, praprlečia žemų dažnių juostą bei bendrą galingumą.

Naujas 25mm aliuminis aukštų dažnių garsiakalbis, sukurtas 300 serijai, pasižymi aukštu galingumu bei mažais rezonansais, sumažinančiais iškraipymus. Tačiau pagrindinis šio garsiakalbio privalumas - puiki garso sklaida. Dėka specialaus bangos formos žiedo aplink garsiakalbį, išplečiama garso scena ir dėl to nebūtina sėdėti tiksliai per centrą, kad girdėti gerą garsą.

Inertiškas 18mm MDF korpusas pasižymi patentuota suveržimo technologija, paimta iš Reference serijos. Tai sumažina korpuso vibracijas ir leidžia garsiakalbiams atlikti savo darbą. Pailgos formos alsuoklis, esantis gale, pagerina žemų dažnių atkūimą ir sumažina "vėjo" efektą.

acosutic energy ae309 grindines koloneles

Charakteristikos

Galia, W
175
Dažnių juosta, Hz
38Hz – 30kHz
Jautrumas, dB
89
Varža, ohm
6
Svoris, kg
22kg / vnt
Dydis (A/P/G), cm
90 x 17,5 x 28
Įvertinimas 
2023-02-24

Kolonėlės

Fantastiškos kolonėlės, bei geriausias Hi-Fi pardavėjas mieste.

Rašyti atsiliepimą

Jums taip pat gali patikti

Registruotis

Naujo vartotojo registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atkurti slaptažodį