Denon AH-GC30 ausinės su triukšmo slopinimu - Belaidės ausinės

Denon AH-GC30 ausinės su triukšmo slopinimu

Kaina:
349,00 €
Su mokesčiais Dėl pristatymo laiko teirautis

Premium klasės bevielės ausinės, turinčios triukšmo slopinimo funkciją.

Gamintojo tinklapis

Spalva
Kiekis
Pristatymas pagal užsakymą

 

Prekėms suteikiama gamintojo numatyta garantija

 

Nemokamas pristatymas nuo 100€

 

14 dienų prekių grąžinimo garantija

Apžvalga

Legendinis Denon tikslumas bei triukšmo slopinimo funkcija

Naujosios AH-GC30 ausinės, tai jau antros kartos triukšmo slopinimo funkciją turinčių ausinių modelis. Šios ausinės buvo sukurtos taip, kad suteiktų nepakartojamą garso kokybę bei išlaikytu patogumo jausmą jas naudojant net ir ilgą laiką. Integruoti 40mm skersmens FreeEdge garsiakalbiai suteikia nepakartojamą kokybiško muzikos klausymo patirtį. Tinkančios tiek darbui biure, tiek ir kelionėms - trijų skirtingų režimų triukšmo slopinimo funkcija visuomet užtikrins tylą ir ramybę. Naujoji aplinkos stebėjimo technologija užtikrins tai, kad niekada nepraleisite nei vieno reikšmingo pokalbio. Integruotas dvigubas mikrofonas suteiks neįtikėtino skaidrumo garsą kalbant telefonu. Ypatingai patogios bei lengvos bevielės ausinės pasižymi įvairiausiomis Denon technologijomis, kurios suteikia nuostabią patirtį.

Naujos kartos triukšmo slopinimo funkcija

Denon aukštos kokybės ausines gamina jau daugiau nei 50 metų, todėl naujosios Denon AH-GC30 ausinės yra pagamintos remiantis ilgamete patirtimi. Šios ausinės turi integruotą naujos kartos triukšmo slopinimo technologiją bei žymiuosius FreeEdge garsiakalbius, kurie užtikrins puikią skambėjimo kokybę. Nesvarbu ar dirbate ar keliaujate, šios kompaktiškos bei lengvos laidinės ausinės patenkins visus jūsų poreikius.

Naujieji FreeEdge garsiakalbiai suteiks įspudingą garsą

Šios ausinės turi integruotus išskirtinius FreeEdge garsiakalbius, kurie dažniausiai yra montuojami į itin aukštos kokybės ausines, todėl užtikrins puikiausią garso kokybę bei tikslumą.

Charakteristikos

Galia, W
1000mW
Dažnių juosta, Hz
5 – 50,000 Hz
Varža, ohm
16

Registruotis

Naujo vartotojo registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atkurti slaptažodį