Loewe klang S3 išmani kolonėlė su CD

Kaina:
679,00 €
Su mokesčiais Pristatymas per 3-5 d.d.

Aukštos kokybės, aliuminio korpuso ir 80W galios kolonėlė su integruotu CD grotuvu, Bluetooth bei Wifi.

Galėsite klausyti CD įrašų, internetinio radijo, FM ar transliuoti muziką per Spotify, Deezer ar Amazon music.

Kolonėlę valdyti galėsite ant jos įmontuotais mygtukais, nuotolinio valdymo pultu arba "Loewe radio" aplikacija.

Spalva
Kiekis
Yra tiekėjo sandėlyje

Išmaniosios garso perdavimo sistemos „Loewe klang“ teikia įvairiapusį klausymąsi internetiniu radiju, tinklalaidėmis ir DAB / DAB + ir įkvepia krištolo skaidrumo garsu. Iki 25 000 stočių plius apytiksliai 10 000 tinklalaidžių galima užprogramuoti atskirai.

Tavo pasirinkimas. Konfigūruokite ir valdykite „Loewe klang“ modelį lengvai ir intuityviai tiesiai įrenginyje, nuotolinio valdymo pultu arba „Loewe Radio“ programėle.

Tiesios linijos, gražios formos, elegantiškos spalvos ir tauri medžiaga. Tai ne tik mums atrodo patrauklu, bet ir „Reddot and if Design Award“ žiuri, kuri pagyrė mūsų išmaniuosias kolonėles trokštamais dizaino apdovanojimais.

Šlifuotas aliuminio dėklas su profiliuotomis sagomis, apšviesta rankenėle ir plonu siluetu suteikia modernią išvaizdą. „Loewe klang s“ beveik neužima vietos ir idealiai tinka svetainei kaip minimalistinis sprendimas.

„Loewe klang s“ siūlo ypač didelį ekraną. Tai daro turinį lengvai skaitomą ir aiškų. Vartotojo sąsaja yra intuityvi ir lengvai suprantama.

„Loewe klang s3“ taip pat turi kompaktinių diskų dėtuvę, kad muzika būtų dar malonesnė. Atidarymo mechanizmas tyliai įtraukia kompaktinį diską. Modelis taip pat gali atkurti MP3 diskus.

  • Internetinės platformos: „Spotify“, „Amazon Music“, „Deezer“, MP3, AAC / AAC +, CD
  • Papildomos funkcijos: FM, DAB, DAB +, interneto radijas, MP3
  • Galia: 80 vatų
  • „Bluetooth“ / „Wifi“:

Registruotis

Naujo vartotojo registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atkurti slaptažodį