Denon DCD-2500NE SA-CD grotuvas - CD Grotuvai

Denon DCD-2500NE SA-CD grotuvas

Kaina:
2 299,00 €
Su PVM

Premium klasės Denon Super Audio CD grotuvas.

Gamintojo tinklapis

Kiekis
Turime sandėlyje

 

Prekėms suteikiama gamintojo numatyta garantija

 

Nemokamas pristatymas nuo 50€

 

14 dienų prekių grąžinimo garantija

Super Audio CD grotuvas 

Premium klasės "Super Audio CD grotuvas atkuriantis garso įrašus neitikėtina kokybe.

  • Išplėstinis AL32 apdorojimas + Ultra Tikslumo 192kHz / 32bit D / A keitiklis
  • DAC tiksliausias Laikrodis įmontuotas schemoje, slopinti virpesius ir triukšmą
  • Tiesioginio įtvirtinimo į paviršių konstrukcija, skirta sumažinti nepageidaujamą vibraciją
  • Kruopščiai suprojektuota konstrukcija, minimaliūs signalo keliai ir pasirinktos Hi-Fi dalys išsaugančios garso signalo švarumą.
  • Originalus pavaros mechanizmas, DENON širdis- skaitmeninio disko atkūrimo technologija, su Advanced S.V.H. įkelėju
  • Atkūria CD, Super Audio CD, DSD (2,8 MHz / 5,6 MHz) failus ir PCM failus iki 192 kHz / 24 bitų įrašytus į DVD R / RW
  • Du Transformatoriai, atskirai skaitmeninės ir analoginės schenos maitinimui.
  • Tyro tiesioginio garso režimas- Pure Direct Mode
  • Skaitmeninis optinis, skaitmeninis koaksialinis ir analoginis išėjimas

Ištobulintas S.V.H. Mechanizmas, Denon orginalus diskasukio dizainas

Į DCD-2500NE įmontuotas disko nuskaitymo mechanizmas yra aukščiausios klasės patobulintas S.V.H. ( Vibracijos Sustabdymo Hibridas). Naujai suprojektuota mechanizmo kontrolinė ir signalo nuskatymo schemos. Signalų keliai buvo sutrumpinti iki minimumo, panaudotos miniatiūrinio dydžio grandinės užtikrinančios, kad perteklinė srovė ir triukšmas neatsiras. Grotuvo dalys gaminamos iš atrinktų medžiagų, tokių kaip: nerūdijančio plieno ir vario kombinacijos, stiprinant išorinio korpuso standumą, išlietas aliuminio diskų dėklas ir 2mm storio plienas viso mechanizmo apgaubimui. Didelės masės patobulinimai, vibracijai atsparių savybių gerinimas ir rezonanso plitimo vietų esant dideliam garsui šalinimas. Taip pat pažemintas mechanizmo svorio centras slopina bet kokios vibracijos sklidimą viduje, besisukant diskui, o mechanizmo struktūra ir dizainas atsparus išorinėm vibracijom. Pašalinant nepageidaujamą vibraciją, pagalbinės operacijos yra sumažintos, atjungiant nereikalingą kontrolę ir srovės vartojimą, skaitmeniniai signalai skaitomi iš disko su optimaliu tikslumu esant stabilioms sąlygoms.

Pažangiausias AL32 Plius apdorojimas

Skaitmenį signalą DCD-2500NE apdoroja pažangiu AL32 Plus procesoriumi. Naujausia Denon analoginių bangų apdorojimo technologija, kuri unikaliai naudoja duomenų algoritmų interpoliaciją ir taip pat palaiko aukštos raiškos garso šaltinius. Šie algoritmai įterpia taškus, kurie turėjo egzistuoti prieš suspaudžiant didelius kiekius informacijos, siekiant sklandaus signalo, kuris taptu panašus į pirminį signalą. AL32 Plius proceso metu praturtinti duomenis, kurie buvo prarasti skaitmeninio įrašymo metu, skamba labai išsamiai, be trikdžių, scena tampa tiksliai lokalizuota, o garsas gausiai išraiškingas apatiniame diapazone, ir labai artimas originalo garsui.

Analoginio garso schemai skirtas maitinimo blokas.

Naujai sukurtas originalus Denon didelės talpos (3300 μF) kondensatorius yra naudojamas po D / A konverterio schemos analoginio garso bloko maitinimui. DCD-2500NE taip pat aprūpintas pagal užsakymą pagamintomis dalimis, pavyzdžiui: aukštos garso kokybės elektrolitiniais kondensatoriais ir polifenileno sulfidų kondensatoriais, kurie buvo kuriami kartu su dalių gamintojais atliekant daugelį dalių skambėjimo testų. Šios dalys teikia švarų ir galingą, labai stabilų energijos tiekimą , todėl garsas, žaviai subalansuotas tarp tvirtų ir subtilių detalių.

Signalo takelių sutrumpinimas

"Paprasto ir tiesaus" dizaino filosofija buvo kruopščiai įgyvendinta visuose DCD-2500NE schemuose. Grandinių modeliai buvo pertvarkyta nuo pagrindų, siekiant padaryti signalo kelius kiek įmanoma trumpesnius ir užtikrinti, kad tikslus garsas atkuriamas visame dažnių diapazone. Rezultate - sumažintas trikdžių poveikis tarp grandinių, tarp kairiojo ir dešiniojo kanalų. Sumažinta nepageidaujama įtaką garso signalams, atsiskleidžia DCD-2500NE švariame labai skaidriame garse.

Charakteristikos

Dažnių juosta, Hz
2 - 50'000Hz (SA-CD)
Harmoniniai iškraipymai, THD
0,0008% (SA-CD)
Signalo/Triukšmo santykis, dB
120 (SA-CD)
Aukštis, cm
13,8
Plotis, cm
43,4
Gylis, cm
33,5
Svoris, kg
13,7

Jums taip pat gali patikti

Registruotis

Naujo vartotojo registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atkurti slaptažodį