HEOS by DENON multiroom garso sistema

Vieta: Bendros naujienos Data: Comment: 0 Hit: 27

Norite mėgautis muzika be laidų? Sužinokte apie HEOS!

Denon HEOS multiroom belaidė garso sistema

Technologijoms smarkiai žengiant į priekį bei keičiantis žmonių poreikiams, šiuo metu sparčiai populiarėja bevielės garso sistemos. Viena jų - HEOS by DENON. Ši sistema vis labiau populiarėja visame pasaulyje dėl savo funkcionalumo ir puikios garso kokybės. Taip pat, HEOS funkcionalumą palaiko nauja DENON bei Marantz produkcija. 

Su HEOS Jūs galėsite mėgautis muzika bevieliu būdu kur tik norite ir praktiškai iš bet kokio šaltinio, ar tai būtų Spotify, Tidal, Internetinė radija, Deezer ar tiesioginis signalas iš tinkle esančio kietojo disko, kompiuterio ar telefono.

Tai daugiakambarinė sistema, kuri jungiasi prie jūsų vietinio tinklo ir yra valdoma bet kokiu išmaniuoju įrenginiu. 

HEOS sistemą sudaro keletas bevielių kolonėlių modelių, taip pat tinklo grotuvas su DAC, kurio pagalba galėsite pajungti bet kokią HiFi sistemą prie HEOS tinklo. HEOS AMP tinklinis stiprintuvas, kuris turi pakankamai galios išjudinti net ir ganėtinai reiklias kolonėles. Soundbar sistema su beviele žemų dažnių kolonėle televizoriui  ir netgi 4 zonų tinklinis stiprintuvas. 

HEOS kolonėlės

HEOS 1 - tai pati mažiausia kolonėlė, skirta nedidelėms erdvėms, foninei muzikai. Prie HEOS 1 kolonėlės papildomai galima įsigyti GoPack akumuliaturių, kurio pagalba kolonėlę galėsite atjungti nuo tinklo ir mėgautis muzika bet kur - kad ir prie ežero. GoPack turi integruotą Bluetooth imtuvą, kas leis leisti muziką iš bet kokio Bluetooth įrenginio. HEOS 1 kolonėlė taip pat atspari drėgmei.

HEOS 3 - šiek tiek didesnė kolonėlė, nei HEOS 1, skirta nedidelio - vidutinio dydžio patalpoms, suteikianti daugiau garso ir sodresnį žemą dažnį.

HEOS 5 - puikus pasirinkimas, norintiems įgarsinti vidutinio dydžio patalpas. Kolonėlėje įmonti du aukštų dažnių, du vidutinių dažnių ir vienas pasyvus žemų dažnių garsiakalbis. Naujoji kolonėlės versija HS2 turi integruotą Bluetooth imtuvą bei aukštos raiškos DSD failų palaikymą. 

HEOS 7 - didžiausias HEOS šeimos modelis, galintis užpildyti net ir didelias patalpas sodriu ir galingu garsu. Kolonėlė turi du aukštų ir du vidutinių dažnių garsiakalbius, taip pat vieną didelį aktyvų ir du pasyvius žemų dažnių garsiakalbius. Suporavus dvi kolonėlės, galėsite naudoti jas net ir vakarėliams! Naujoji kolonėlės versija HS2 turi integruotą Bluetooth imtuvą bei aukštos raiškos DSD failų palaikymą.

Kolonėlių pajungimas prie sistemos itin paprastas. Tiesiog prijunkite kolonėlę prie 220V tinklo, įsirašykite HEOS programėlę, pajunkite telefoną prie kolonėlės komplekte esančiu 3.5mm kabeliu ir kolonėlė jau bus jūsų vietiniame tinkle. Toliau tereikia pasirinkti norimą šaltinį ir mėgautis muzika.

Visas HEOS kolonėles galima sujungti į stereo porą ir mėgautis platesne ir tikroviškesne garso scena bei žinoma sodresniu ir galingesniu garsu.

HEOS Homecinema soundbar

Tai puikus pasirinkimas ieškantiems belaidžio sprendimo televizoriaus garsui pagerinti. Soundbar kolonėlė sukurs virtualų erdvinį garsą, o belaidė žemų dažnių kolonėlė suteiks galingą žemą dažnį.  Be to, kaip ir į visus HEOS įrenginius, taip ir į šį galėsite leisti internetinius muzikos šaltinius naudojant HEOS aplikaciją.

HEOS Link HS2 tinklinis grotuvas

Tai tinklo grotuvas su DAC, kurio pagalba galėsite bet kokią HiFi sistemą prijungti prie HEOS sistemos. Taip pat, prie jo galėsite pajungti savo turimą diskų grotuvą ir klausytis mėgiamų įrašų per visą HEOS sistemą, esančią namuose. 

heos link tinklo grotuvas

HEOS AMP tinklinis stiprintuvas

Šio stiprintuvo dėka, galėsite pajungti praktiškai bet kokias pasyvias garso kolonėles ir turėti tikrą belaidę HiFi sistemą. Jo našus D klasės skaitmeninis stiprintuvas atiduoda net po 100W kiekvienam kanalui ir žinoma, kaip ir visi HEOS įrenginiai, taip ir šis stiprintuvas priima internetinius garso šaltinius iš jūsų išmaniojo įrenginio. 

heos amp tinklinis stiprintuvas

HEOS sistema vienareikšmiškai yra tikra ateities garso perspektyva, kuri tinkama tiek namams, tiek ofisų ar restoranų įgarsinimui. Galėsite užmiršti laidų vedžiojimus sienose, užtenga tik vienos 220V rozetės ir galite mėgautis aukštos kokybės belaidžiu garsu. 

HEOS sistema jau spėjo laimėti daug prestižinių apdovanojimų ir buvo EISA išrinkta geriausia 2015/2016 belaide daugiakambarine sistema.

HEOS sistemą galite išbandyti ir įsigyti mūsų salone adresu Kauno g. 31, Vilnius. 

Visa HEOS produkcija

Tags: multiroom heos

Comments

Komentarų nėra

Leave your comment

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

Naujo vartotojo registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Reset password