Stiprintuvai

Stereo stiprintuvai yra sukurti kokybiškam muzikos klausymui, tačiau gali būti naudojami ir kino žiūrėjimui dviejų kanalų režime. Stereo stiprintuvai gali būti kelių tipų. Pradinis stiprintuvas, kuris yra skirtas signalo apdorojimui, garso ir šaltinių reguliavimui. Galios stiprintuvas, skirtas apdoroto signalo sustiprinimui. Apjungus šiuos du stiprintuvų tipus gauname integruotą stiprintuvą, kuris savyje turi ir pradinį, ir galios stiprintuvus. Tai populiariausias pasirinkimas, ieškantiems stereo stiprintuvo. 

Taip pat kai kurie stereo stiprintuvai turi viduje integruotus tinklo grotuvus ir yra itin funkcionalūs. Tokį stiprintuvą dažniausiai galite valdyti aplikacijos pagalba, klausytis įvairių internetinės muzikos šaltinių. Tokie stiprintuvai yra vadinami tinkliniais.

Platiname tik aukštos kokybės, patikimų ir žinomų gamintojų produkciją, tokių, kaip Marantz, Denon, Onkyo, Hegel, Emotiva, TAGA Harmony, Arcam.

Koks stiprintuvo tipas ir modelis yra tinkamiausias Jums? Jeigu dar nežinote ar nesate apsisprendę, susisiekite su mumis ir padėsime rasti Jums tinkamą sprendimą.

Stereo stiprintuvai

Rasta 73 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 73 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

close Shopping Cart

Register

Naujo vartotojo registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Reset password