Stereo stiprintuvai

Stereo stiprintuvai yra sukurti kokybiškam muzikos klausymui, tačiau gali būti naudojami ir kino žiūrėjimui dviejų kanalų režime. Stereo stiprintuvai gali būti kelių tipų. Pradinis stiprintuvas, kuris yra skirtas signalo apdorojimui, garso ir šaltinių reguliavimui. Galios stiprintuvas, skirtas apdoroto signalo sustiprinimui. Apjungus šiuos du stiprintuvų tipus gauname integruotą stiprintuvą, kuris savyje turi ir pradinį, ir galios stiprintuvus. Tai populiariausias pasirinkimas, ieškantiems stereo stiprintuvo. 

Taip pat kai kurie stereo stiprintuvai turi viduje integruotus tinklo grotuvus ir yra itin funkcionalūs. Tokį stiprintuvą dažniausiai galite valdyti aplikacijos pagalba, klausytis įvairių internetinės muzikos šaltinių. Tokie stiprintuvai yra vadinami tinkliniais.

Platiname tik aukštos kokybės, patikimų ir žinomų gamintojų produkciją, tokių, kaip Marantz, Denon, Onkyo, Hegel, TAGA Harmony, Arcam.

Koks stiprintuvo tipas ir modelis yra tinkamiausias Jums? Jeigu dar nežinote ar nesate apsisprendę, susisiekite su mumis ir padėsime rasti Jums tinkamą sprendimą.

Stereo stiprintuvai - Išgirsk ir įsigyk mūsų salone

Rasta 71 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 71 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

denon pma600ne stiprintuvas

Denon PMA-600NE

399,00 €
Integruotas stereo stiprintuvas su Bluetooth bei DAC. Aukšta garso kokybė Belaidis muzikos transliavimas per Bluetooth Plačios...
close Shopping Cart

Registruotis

Naujo vartotojo registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atkurti slaptažodį